Wpis z mikrobloga

Przy okazji pierwszej bramki gilerme, zwróciłem uwagę że kibice stołecznego klubu stoją i skaczą na swoich siedzeniach.
Czy tylko dla mnie to jest patologia i nie ma większego sensu? Zawsze tak robią?

https://youtu.be/7MbBhj96wv8?t=23s

A Komorowskiego pewnie się czepiali... xd

#mecz #ekstraklasa #legia #kibole #bekazpodludzi
Pobierz Wynoszony - Przy okazji pierwszej bramki gilerme, zwróciłem uwagę że kibice stołeczne...
źródło: comment_ot1B50qFIGVFHbt9mRq1KJYeLvqdQhWg.jpg
  • 15
@polik95: @Fokstrot88: No patologia. Myślałem że kibice szanują chociaż własny stadion. Nikt chyba się nie dziwi że nazywa się ich bydłem. To są ci sami ludzie którzy śmiecą, rozwalają przystanki, bazgrają na ścianach. Stan umysłu.

chyba nie wiesz ile te krzeselka sa w stanie wytrzymac


@niczego_nie_osiagne: xD jak wytrzyma to mogę skakać po krzesełku, czemu nie skaczą normalnie po betonie?
@Wynoszony: daj spokój :D parsknąłem śmiechem jak zobaczyłem Twój wpis. jeszcze pewnie na ekranie dostrzegłeś, że ktoś pali na trybunie i co gorsze rzuca niedopałki pod siebie. Nikomu z obecnych na stadionie nie przeszkadza co się dzieje, każdy by chciał żeby w ogóle tych krzesełek nie było - tylko miejsca stojące. Już naprawdę nie masz się doczego przyczepiać i na co poświęcać swój czas
Nikomu z obecnych na stadionie nie przeszkadza co się dzieje,


@Fokstrot88: Znieczulica, wiadomo. Z resztą jeśli komuś przeszkadza, to co z tym zrobi?

bo na tej trybunie zawsze wszyscy stoją. krzesełka są tam nieużywane


@adeer: Proste pytanie, dlaczego nie mogą skakać, stać na podłodze jak ludzie?