Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów #seo #pozycjonowanie. Związałem się na kilka miesięcy z jakąś firmą w kwestii pozycjonowania mojej strony. Mimo sporej kasy jaką brali, moja pozycja nigdy nie podskoczyła na rynku lokalnym (jedno miasto, pół roku "pozycjonowania") ale co gorsza mam wrażenie że google mnie zbanowało. Jak sprawdzić czy rzeczywiście mnie zbanowało? Mam analytics.
  • 46
@minusuj: Umowę mam stworzoną tak, że nic nie muszą. Ale też jest pewne prawo, bo umowa jest o pozycjonowanie a nie linkowanie. Dodatkowo poza umową w mailach mam pewne zapewnienia które jak się później okazało wprowadzały mnie w błąd. Z tego co wiem umowa nie zawsze jest ostateczna. Ale zobaczymy. Poszukam prawnika od takich rzeczy. Może znajdę, ale jest mało. A to dziwne, bo temat spraw internetowych jest coraz bardziej popularny
Jednak sprawa wygląda na wałka od samego początku, jednak nie wiem co sędzia weźmie pod uwagę


@ShutUpGreg: skoro twierdzili ze pozycje ich nie "interesuja" to oczywiście ze to wałek i byli świadomi tego że cię naciągają.
Odblokuj PW(Ustawienia-->PRYWATNE WIADOMOŚCI-->Odbieraj wiadomości od wszystkich)
W sądzie można udowodnić tylko że umow abyła dobrze albo źle wykonywana.


@seozgred: Mam nadzieję że nie do końca. Spytam prawnika niedługo.

Nie chcę cię absorbować, bo już rezygnuję z tego projektu, więc nie będę nic z tym robił więcej, w kwestii internetu.