Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów #seo #pozycjonowanie. Związałem się na kilka miesięcy z jakąś firmą w kwestii pozycjonowania mojej strony. Mimo sporej kasy jaką brali, moja pozycja nigdy nie podskoczyła na rynku lokalnym (jedno miasto, pół roku "pozycjonowania") ale co gorsza mam wrażenie że google mnie zbanowało. Jak sprawdzić czy rzeczywiście mnie zbanowało? Mam analytics.
  • 46
@Bodhistawa: nie nic nie robili napewno. Nie chcę ci czasu zajmować bo już nic nie będę robił z tą stroną. Poprostu zbieram się do rozprawy o odzyskanie kosztów.
@CorpseBide: Tam połowa ruchu jest z Brazylii a połowa z kompa od pracownika tej firmy z jego miasta. Wałek poprostu, a ja chciałbym odzyskać kasę.
@Bodhistawa: tysiak miesięcznie( ͡° ʖ̯ ͡°) Też mi się zdaje że z góry nastawieni na wałek a pozytywne recenzje są ich prywatne. Jednak umowa jest o zlecenie, a "jakąśtam" pracę wykonali. Oczywiście jest to praca kompletnie nie adekwatna. Zastanawia mnie tylko co można pokazać sędziemu aby wogle umiał odczytać takie dane i jakie dane mogę zebrać?
@CorpseBide: o efektach nic nie ma. Pisze tylko co "mogą zrobić" i mogą "linkować". Jednak sprawa wygląda na wałka od samego początku, jednak nie wiem co sędzia weźmie pod uwagę, czy umowę "nic nie musimy", czy ewidentnego wałka zakrawającego o wyłudzenie.
@ShutUpGreg myślę że w takiej sprawie 200 zł max, a możesz wnioskować żeby przegrany pokrył te koszta, co masz w raportach od nich? Liczbę linków dodanych każdego miesiaca ? Z jakich domen pochodzą ? Pod jakie słowa byłeś pozycjonowany ? W sensie z jakim opisem i tytułem były linki dodawane
@minusuj: 200zł do przełknięcia. No właśnie to są dobre pytania. Otrzymywałem info z wykresami, że "odnotowywane są wzrosty widoczności w zakresie linków pozycjonujących. "
Z domen chyba tam gdzie wkleiłem screena jest?
Pod żadne słowa. Jak pytałem o frazy to mówili, że long tail i to nie istotne( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem jaki opis linków.
Mimo, że to umowa zlecenie a nie o dzieło, to jestem