Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykam się od miesiąca z pewną loszką... Wszystko szło dobrze, polubiliśmy się, ale przez cały ten czas byliśmy grzeczni. Kiedy przyszło do zbliżenia bardziej erotycznego, gdzie pozwoliliśmy sobie nieco popuścić hamulce to zrobiłem to, co lubię robić w takich sytuacjach - dałem jej klapsa. Tak, po prostu lubię dawać klapsy, jara mnie to. Ona zrobiła zdziwioną minę, spojrzała na mnie i powiedziała: ,,nie, tak się nie będziemy bawić" i dała jednoznacznie znać, że tego nie lubi. Z jednej strony miałbym na to wywalone, ale z drugiej... Kurczę, chciałbym żeby w związku życie erotyczne było wspaniałe a nie polegało na tym, że nie mogę tego i tamtego. Przecież to niewinny klaps a nie #!$%@? łańcuchem czy lizanie brudnych stóp. Czuję się zbity z pantałyku. Ciekawe czego jeszcze nie lubi, co ja uwielbiam... Myślicie, że da się jednak przekonać do klapsów?

#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
MglistaFranca: Przede wszystkim porozmawiaj z nią. O preferencjach dobrze porozmawiać w nieco luźniejszej atmosferze, poza sypialnią. Przede wszystkim - czy nie lubi tylko klapsów czy "innych rzeczy", które dla Ciebie są ważne też? Może uderzyłeś za mocno, może ... ? no właśnie, można się tylko domyślać.

Seks jest w związku bardzo ważny, można iść na pewne kompromisy ale każdy ma granice, których nie chce przekraczać. Grunt to znaleźć kogoś, kto ma