Wpis z mikrobloga

Najciekawsze w ostatniej zadymie o sądy jest to, że mało kto wie o co tak naprawdę chodzi. Dlaczego PiS popiera ustawę i co ona zmienia a opozycja totalna nie potrafi w klarowny sposób sprecyzować przeciw, którym rozwiązaniom protestuje. Oglądając wywiad z Panią Gersdorf odniosłem wrażenie, że ona też nie bardzo wie gdzie to zagrożenie-przynajmniej nie potrafiła o tym mówić w jasny sposób. Największym kuriozum jest to, że najwięksi krzykacze z PO i .Nowoczesnej nawet na swoich stronach nie potrafią wypunktować o co chodzi w tych ustawach i dlaczego są tak niebezpieczne.
Band nieodpowiedzialnych oszołomów. Z jednej i z drugiej strony.
#neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkod #dobrazmiana
  • 16
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Jeśli mówimy o wywiadzie z profesor Gesdorf w Faktach po Faktach to przecież sprecyzowała, że chodzi o danie całej władzy jednej osobie. Kierowanie się emocjami - Ziobro który się mści na sędziach, którzy uznali że lekarze nie zawinili w trakcie operacji Jego ojca, w której zmarł. Kaczyńskiemu coraz bardziej odbija. Ci ludzie kierują sie emocjami, a nie merytoryką. Już "czyszczą" swoich ludzi. - Kamiński, Macierewicz. Za miesiąc będzie wyrok w
@SkrajnieZdegustowany: Ale ja nie chcę z" grubsza" ja chcę konkrety. Według mnie obie strony kierują się emocjami. A już w ogóle jestem rozczarowany postawą przedstawicieli sądownictwa.
Zamiast próbować rozmawiać, spotkać się z Kaczyńskim to "rozmawiają" przez wywiady w prasie TV, organizując jakieś dziwne sabaty i tam fetując nieodpowiedzialnie Rzeplińskiego i klepiąc jakieś kuriozalne bzdury o "nadzwyczajnej kaście" a co najgorsze występując na wiecach i demonstracjach antyrządowych. Jak można dawać partii
Dlaczego PiS popiera ustawę i co ona zmienia a opozycja totalna nie potrafi w klarowny sposób sprecyzować przeciw, którym rozwiązaniom protestuje.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: chyba żyjemy w alternatywnej rzeczywistości. Nie wiem czy da się prościej wyjaśnić przeciw jakim rozwiązaniom i konsekwencjom tych rozwiązań odbywają się obecne protesty. Było to już wyłożone w formie pisanej, graficznej, mówionej, długiej i skomplikowanej, zwięzłej i popartej przykładami, porównawczej z innymi krajami UE etc etc. Wystarczy odrobina chęci
@frrans: Chyba sobie żarty robisz? To mają być konkrety? Serio? Jakieś wrzuty na FB?(nawet nie mam tam konta jak 70% Polaków)-zresztą pierwsza zalinkowana strona nie działa.
.Nowoczesna na swoich stronach nie ma żadnych konkretów tylko ogólniki, podobnie PO, Balcerowicz "zapomniał" na wykresie pokazać Niemcy.
Kanał KOD to wykop.pl?
To ma być poważna dyskusja? Poważne partie polityczne?
Wiesz, że gdyby nie kuriozalne skrócenie kadencji KRS pisowski system wygląda jak niemiecki na poziomie
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: tak to są konkrety, ponadto w wielu miejscach tłumaczone na formę przystępną dla przeciętnego człowieka bez wykształcenia prawniczego. Od wytłuszczania konkretnych zapisów ustawy, po proste przykłady konsekwencji wejścia "reform" w życie. Linki zostały poprawione, a do grafiki Balcerowicza jest opis - może poświęcaj tym "wrzutom" nieco więcej uwagi, to przestaną być ogólnikami.

No i przykro mi ale to już nie czasy ulotek wrzucanych do skrzynek pocztowych. Jedną z konsekwencji nieposiadania
@frrans: Wy nie rozumiecie jednego-zwłaszcza PO/.Nowoczesna/KOD- wy żyjecie w bańce informacyjnej- nikt nie śledzi waszych tweeterów, kont FB itp tak jak wy nie oglądacie TV republika i nie słuchacie Radia Maryja. Nie docieracie z argumentami do ludzi.
Ludzie nie chcą poświęcać uwagi na wrzuty bo mają inne sprawy na głowie czy wam się to podoba czy nie. Przekaz musi byc jasny i klarowny a do tego spójny i aktualizowany w miarę
@frrans: Sprawdziłem strony wszystkich partii opozycyjnych i w kluczowym momencie nie mogę dostać informacji. Bo im się nie chce? Nowoczesna tonie w długach ale PO z dnia na dzień mogłaby utworzyć dedykowaną stronę i ją rozpowszechnić. Zwłaszcza przy takim wsparciu medialnym jakie ma.
Nie moja głowa jak dotrzeć do ludzi. Niech nawet rozdają ulotki na wsiach. Staną pod biedronkami jak trzeba.
Tu trzeba włożyć jakiś wysiłek a nie tylko organizować jakieś