Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: Chyba wszystkie IC mają Warsa, ale nie jestem pewny - na pewno te kursujące Dartami i Flirtami, nie wiem jak z tymi wagonowymi. Powinno być napisane w rozkładzie czy jest. Gniazdka są we wszystkich.
@Marcinowy: Zależy, w założeniach IC to ma być pociąg o prędkości i cenie TLK, ale z nowym składem wyposażonym w klimę, zamknięty obieg w toalecie i gniazdka.

Wagon restauracyjny powinien być, najlepiej sprawdzić zestawienie na wagonwebie

(wpisujesz numer pociągu i wypluwa Ci jaki skład powinien być podstawiony, potem można podejrzeć sobie wyposażenie, schemat siedzeń i zdjęcia wagonów w danym składzie)
@ms93: Dobrze wiedzieć :) Dzięki

Wagon restauracyjny powinien być, najlepiej sprawdzić zestawienie na wagonwebie


@Problem: dzięki za stronę (ʘʘ) poszło do zakładek.
@Erlade: ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Chicane: Ryanair'em to lecę we wtorek rano z Gdańska do Wawy i wieczorem wracam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do Krk chcę pociągiem bo większy bagaż + planuję na
Spora jest różnica w cenie Online a w Punkcie na Dworcu? Bo wolę kupić u człowieka :-/
Bo wyjazd planuję z 15 na 16 sierpnia w nocy. Czyli jak teraz pójdę do punktu kasy na Dworcu Głównym to będzie taniej niż np. 3dni przed odjazdem? Czy nie ma różnicy?
@Marcinowy: Dlaczego wolisz kupować w kasie? Tylko musisz się nastać w kolejce i nie możesz na spokojnie się zastanowić co właściwie chcesz.

Zniżka 30 % dostępna od 30 do 15 dnia przed dniem wyjazdu,

Zniżka 20 % dostępna od 14 do 7 dnia przed dniem wyjazdu,

Zniżka 10 % dostępna od 6 do 2 dnia przed dniem wyjazdu.

Ceny w internecie i kasie takie same.
@ms93: Czyli jeśli mam zniżkę studencką + zniżka 30% bo wyjazd będzie w okolicach 10-15 sierpnia to razem moja zniżka wyniesie 81%? (ʘʘ) (studencka 51%+30% bo wcześniej kupione)