Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #korwin #bekazprawakow #polityka

Janusz Korwin-Mikke celebrujący zwycięstwo w sondzie internetowej. Uczestnicy wyrazili opinię, że prezes Wolności byłby najlepszym liderem zjednoczonej opozycji. Przy okazji, jeżeli daliście jakieś pieniążki na ich działalność, możecie zobaczyć na co one idą.


Widzicie Państwo, że osoby inteligentne, czerpiące wiedzę z Internetu a nie reżimowej prasy i telewizji nie mają wątpliwości, że politycy blokujący mównice sejmową tak naprawdę nie są żadną opozycją dla obecnych Rządów.

Dziękuję za poparcie - mam nadzieję, że w następnych wyborach wspólnie osiągniemy to o co od lat walczymy - powrót do normalności

PS. Jak mówiliśmy w czasach UPR-u: Nie chodzi o to, aby zmienić świnie przy korycie, tylko aby zlikwidować koryto.


https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/photos/a.10150563803222060.370988.277681892059/10154795334247060/?type=3&theater

http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/170718970-Najlepszy-lider-zjednoczonej-opozycji-Korwin-Mikke.html
BongoBong - #neuropa #4konserwy #korwin #bekazprawakow #polityka

Janusz Korwin-Mik...

źródło: comment_UYUGYUYikSLUDfutXLA1eX0UQUSoHsg3.jpg

Pobierz
  • 7
@BongoBong: Jedyne co kucom wychodzi to spamowanie sond internetowych, a potem, przed wyborami, i tak rozpoczną swą debilną retorykę pt. "lewactwo to, lewactwo tamto, LEWADZTWO!!".

Wykroczenie poza atakowanie chochoła przekracza ich możliwości intelektualne. Następnie znowu przyjdzie PiS, wykorzysta tę retorykę na swoją korzyść, przy okazji nieco tego chochoła modyfikując (wyrzucając z jego definicji socjalizm), i przejmie cała stawkę.

Pożyteczni idioci na zawsze idiotami, powiadam wam.
@BongoBong: Kaczyński co dziś w nocy #!$%@?ł to przejdzie do historii jako pokaz jednego z największych szaleństw na szczytach władzy. W Polsce nowożytnej na bank.
Ale ja i tak jestem pewien, że szurnięty dziadek w muszce byłby jeszcze gorszy.
PiS nas osłabia i pcha w ręce Putina? Korwe robiłby to szybciej i jeszcze się tym chwalił, że jest taki zajebiście niezależny.