Wpis z mikrobloga

@terwer358 smieszkuje se, dla mnie strata kasy zeby inwestowac w cos co jakies super potezne nie jest wzgledem tanszych odpowiednikow, a sam system nie jest dla mnie atrakcyjny i wtedy musze miec wszystko od appla inaczej troche lipa
  • Odpowiedz
@terwer358: Z drugiej strony 90% użytkowników flagowców korzysta z 10% ich możliwości #prawotuxowa
Telefon za 3-4K to jest wymysł i #!$%@? kasy w powietrze, o ile nie wchodzisz w vr i jakieś inne pierdoły to zrobisz na nim dokładnie to samo i prawie tak samo szybko na sprzęcie za 1-2k, a na sprzęcie od xiaomi za 1k #xiaomitansze i mówię to jako Janusz iPhone'a.
  • Odpowiedz
@Avogadrus: oczywiście, ze można kupić tańsze. Ale ten wpis nie jest po to, zeby komentować czemu lepiej nie kupować iPhone.

@terwer358: dla mnie to jest chore, że będąc we Włoszech pizza kosztowała 12 euro (najtańsza.) Dla niemców, włochów to normalna cena. A dla nas? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@terwer358: mieszkam koło granicy z Niemcami i baaardzo dużo polaków pracuje tam, a pieniądze wydaje w Polsce. Żyją jak królowie w Polsce, a tam pracują jako sprzątaczki, magazynierzy (tania siła robocza dla Niemca). Chciałabym wyjechać do nich, podoba mi się tam życie, ALE: (tak słyszałam) niektórzy szefowie, przeliczają sobie euro na złotówki. Płacą wtedy Polakom mniej argumentując, że to dla nas i tak dużo xD
  • Odpowiedz