Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga!... Zwycięzcą naszej zabawy i zdobywcą figurki zostaje... @Harold ! Gratuluję! Zaraz wyślę prywatną wiadomość z prośbą o adres, wyślę jutro.

Poziom był naprawdę wyrównany i do końca wahałem się między Haroldem, Magicznym Kartoflem i Uśmiechem Niebios. Trudną, nieprzyjemną decyzję powierzyłem szczęściu i rzut kością wskazał Harolda.

Gdybym miał więcej fantów, wygraliby właśnie ci trzej panowie, a nagroda specjalna powędrowałaby do @pandzioszka bo sprawiła, że nie bawiliśmy się w całkowicie męskim gronie.
Jeżeli miałbym zabawę kiedyś powtórzyć, to zorganizowałbym ją w piątek-sobotę z ogłoszeniem wyników w niedzielę, wtedy wzięłoby w niej udział znacznie więcej osób. Ewentualnie można dodać jeszcze tagowane umiejętności oraz traity, to też dobre.
Ale wyszło bardzo fajnie, dziękuję Wam za udział i do zobaczenia!

PS Lubię Wasz sposób myślenia w stylu ''mam dziewczynę więc bonus +1 do Charyzmy, mam narzeczoną to +2, mam znajomych etc...'' :'D

#fallout #falloutmod
Sagez - Uwaga, uwaga!... Zwycięzcą naszej zabawy i zdobywcą figurki zostaje... @Harol...

źródło: comment_9AmaBdj2mHfB1wqOM7jIQVhIzM2DhgKZ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sagez: Bardzo się cieszę :) Nie zazdroszczę wybierania, bo tak jak pisałeś poziom był wyrównany. Myślę że ta sytuacja to daje co najmniej +2 do szczęścia :D
  • Odpowiedz