Wpis z mikrobloga

@lanacz2: tez uważam ze Orunia Dolna to nie ciekawa miejscówka- nie mieszkałem tam, sugerują to mega niskie ceny za nieruchomości i obiegowa opinia, pytanie w jakim czasie bliskość do Śródmieścia spowoduje że stanie się akceptowalna
No właśnie te ceny kuszą. Widzę też, że sporo się tam remontuje/rewitalizuje, coby sugerowało, że poziom patoli się zniży, a ceny skoczą ;)
@lanacz2: Zależy dokładnie od samej ulicy przy której chcesz zamieszkać bo jednak cała orunia dolna to nie jest taka patola. Tylko radzę się zastanowić dlaczego mogą być tam aż tak niskie ceny i jeśli są zadziwiająco niskie to jeśli zobaczysz że mieszkanie nie jest rozwalone to... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hmjelu: Mam dwa oglądać - Grabowa i Ramułta. Mieszkania na fotach wyglądają sensownie. Było jeszcze jedno ale już odpadło bo zadłużenie na 60kPLN (i takiego zadatku oczekiwał sprzedający).
@lanacz2: Jeśli myślisz o długofalowej inwestycji, to wg mnie całkiem sensownie. Prędzej czy później patologia wyniesie się na peryferia, a bliskość centrum sprawi, że za jakiś czas nieruchomość będzie dużo bardziej atrakcyjna. Z tym, że takie przemiany trwają raczej dekadę niż rok czy dwa.
@ballon: samochody w płomieniach to na chełmie i ujeścisku.

@lanacz2: bardzo dużo zależy od ulicy, patolę można spotkać wszędzie.
Czemu są takie tanie mieszkania? Bo bardzo stare, bo ogrzewanie elektryczne.

Na wynajem? Super, akademia muzyczna zaraz obok, więc w ciągu roku studenciakom, w wakacje turystom.