Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki i mirabelki !
Mam problem z #niebieskimpaskiem który często wspomina o swojej byłej. Twierdzi, że jest gotowy na nowy związek ale nie chce/boi się angażować. Słyszę wciąż, że to przeszłość, że nie ma kontaktu z eks. Raz wyznał, że mogliby do siebie wrocic gdyby ona tego chciala.
Dodam, że jego eks nieźle go skrzywdziła, byli ze sobą 4 lata.
Uciekać ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: X-D
A jak stojąc przed przejściem dla pieszych i widzisz auto jadące w Towim kierunku to też na mirko piszesz 'mireczki i mirabelki! Jestem na przejściu dla pieszych. Chcę przejść na drugą stronę, ale widzę, że z lewej strony nadjeżdża samochód. Ogolnie rzecz biorąc nie zdążę przejść, ani nawet przebiec zanim on podjedzie. Doradźcie mi, przejść, czy poczekać?"
@AnonimoweMirkoWyznania Rzucić to w cholerę. Jedno to strach przed zaangażowaniem, ale jak facet mówi, że wróciłby do byłej gdyby tylko dała sygnał to słabo i niczego dobrego nie zwiastuje.

Z ludźmi po przebojach związkowych można wejść w relację tylko... Trzeba być do tego samemu bardzo 'poukładanym'. Plus dla tego kogoś po związku strach prez zaangażowaniem powinien być jedynym problem, jeśli ma ich więcej to yo słabo wyjdzie.