Wpis z mikrobloga

@Lanza jaki przebieg na tym dziesieciolatku? Ja swój kupiłem niecałe 2 lata temu jak miał 100k na budziku, zrobiłem nim ponad 40k I przestało mi się opłacać cokolwiek z nim robić na zewnątrz bo nie ma szans aby ktokolwiek go chciał kupić, chociażby się świecił jak psu jajca.
@Wujek_Fester: 97k, kupiłem jak miał 93 chyba, mało samochodu używam. Dlaczego nie ma szans, żeby go ktoś kupił? Przecież i starsze samochody dalej są w obiegu i ludzie kupują :) A umycie samochodu nie rozpatruje raczej pod kątem opłacalności, robię to dla siebie bo zawsze to bardziej cieszy oko a raz na 2-3tygodnie zawsze można go oblecieć bo i tak mam dużo czasu wolnego. Dodatkowo niedługo zacznę się ogłaszać w Barnsley
Bo definicja dobrego jest inna dla kazdego :)


@Lanza: takie, które sprawia że zostawiając go na parkingu idziesz tyłem patrząc na nie. Takie, które nawet jak masz jechać 10m po bułki to do niego wsiądziesz tylko po to by posłuchać jego mruczenia silnika. Takie, które wiesz że jest dla Ciebie idealne i ciężko byś miał znaleźć inne które spełniłoby wszystkie Twoje wymagania. I w końcu takie o którym byś nigdy nie
@sorek: patrzysz na auto pod innym katem. Ja w pl w pracy sie wyjezdzilem tyloma roznymi samochodami, ze mi juz wszystko jedno czym jade na tyle co ja jezdze.

Co do mycia to zajmuje duzo czasu bo jest duzo dlubania. Czas ulegnie nieco skroceniu w sierpniu ale i tak kolo 1.5h trzeba liczyc conajmniej. Cenowo kolo 15-20f. Polecam jednak zaczekac do sierpnia jak bede mial wiecej chemii do testowania to lakier