Wpis z mikrobloga

Mircy, co zrobiłem źle? Ostatnio w McDonaldzie podszedłem do fajnego #rozowegopaska i opierając się o to dziwne urządzenie, w którym ona składała zamówienie, zagadałem zwykłe "cześć" (bo jak lepiej rozpocząć rozmowę?).

Tu należy zaznaczyć, że dziewczyna nie wyglądała na zbyt bystrą, a raczej na taką, której umysł potrzebuje nieco więcej czasu na przetworzenie wszelkich informacji, niż umysł przeciętnego człowieka. Ale uznałem, że pozory mylą i brnąłem dalej. Jak się okazało - niesłusznie.

Najwyraźniej laska, dodatkowo oderwana od rozważań czy woli kawę z karmelem czy jednak z czekoladą, była już w ogóle kompletnie zamotana. Patrzy to na mnie, to na swoje przyszłe zamówienie i ją zamurowało. Myślałem, że dostała wylewu, albo coś, bo tępo wgapiała się w maszynę.

Żeby przełamać lody przedstawiłem się i wyciągnąłem rękę. Ta... znowu się zawiesiła (miałem wrażenie, że zaraz zacznie cieknąć jej ślina z kącika ust). Sstoimy tak, (w środku rozkminiam czy nie dzwonić po pogotowie albo coś), a ta nagle wypala do mnie

- EJ ANON SPRZEDAJESZ NARKOTYKI CZY MOŻE PORYWASZ LUDZI

Bulwa, nerwowo się zaśmiałem i powiedziałem, że nie (WTF?!). Najlepsze było jednak potem. Laska pyta mnie nagle czy jestem z wykopu. Ofc nigdy bym się nie przyznał, że siedzę na portalu dla stulejek więc udałem że nie wiem co to wykop.

Podjąłem ostatnią próbę, chciałem normalnie zagaić - pytam co studiuje i ogólnie takie różne, gadka szmatka. Coś tam tylko bąkała, więc upłynniłem się jak najszybciej mogłem.

Co zrobiłem źle? Czy może to z nią coś nie tak?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #pdk
  • 5
Podjąłem ostatnią próbę, chciałem normalnie zagaić - pytam co studiuje i ogólnie takie różne, gadka szmatka


@Winyl-: no i właśnie nie rozumiesz, jak podrywać dupeczki, idealnie tutaj przedstawiłeś punkt myślenia stulejarza, stulejarzu. Tak i Ty, tak i tamten
stulej nie wiedzą how to do.

Spróbuję zainteresować tę kobietę... Zacznę zadawać jej masę pytań!