Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Od około 1,5 roku używam iPhone 5 i niestety (albo stety) odczuwam potrzebę zmiany telefonu z następujących powodów:
Bateria trzyma 5minut (serio) XDDDDD
nie działa przedni aparat
nie działa głośnik od rozmów
pajęczynka na ekranie
telefon na kabel 2k17
i teraz mam dylemat. Czy dalej brnąć w iPhone? Zastanawiam się nad SE warto nie warto? Dalej się pchać w #ios czy #xiaomilepsze Zaznaczam, że dysponuję gotówką do 1800zł i zależy mi na dobrym aparacie jak i baterii.
#telefony #iphone #iphonese #xiaomi
  • 21
@varuo: Xiaomi mi5s plus. Właśnie kupiłem z allegro za 1849 brutto. VAT odliczony czy zostało 1503 właściwe. Zajebisty telefonik. Wersja 6/128 ofc. Nie wiem czy jeszcze jest w tej cenie ale nawet na stówkę drożej będzie się opłacać. Bateria 3800 mAh - spokojnie robię 6-7 godzin SOT z włączonym GPS i Bluetooth cały czas.
@varuo: Cześć Mirku-zielonko
Od zawsze używam iPhone i jestem zaskoczony tym co mówisz. Musiales kupić używany model, który jest wadliwy.
Kolejno Ci odpowiem:
Rzeczywiscie, iPhone zżera sporo baterii. Ja zwyklem wylaczac Bluetooth, Wifi i wlaczam tryb oszczedzania energii. Wtedy nawet 2 dni ciągnie bez ladowania. Chcoiaz te twoje 5 minut to ewidentnie jakis problem
To i...
to są wskutek uszkodzenia. Nie upadl Ci? Kupiles zniszczony?
To znaczy,
@farmaceut: kupiłem używkę za pierwsze zarobione piniondze i przez rok byłem mega zadowolony. telefon zaczął się chrzanić w momencie kiedy zbił mi się ekran XD na battery doctor pokazuje mi 200mah i stan krytyczny baterii XDDDDD
@varuo: O to widzisz. Moze jednak zbicie ekranu bylo silniejsze niz sie spodziewals. Same telefony Apple są mało awaryjne (jesli nie wcale - nigdy nie mialem z nimi problemu, a siedze w nich od 3G :3). Te wszystkie aplikacje do oceny dzialania iPhone sa wg mnie z dupy. Kup nowego i pilnuj :) Obudowa + folia na ekran