Wpis z mikrobloga

W sumie jakby opozycji totalnej zależało na Polsce czy na demokracji w tym kraju to już dawno by nie próbowali na siłę sprowadzać uchodźców, skończyli szkalować 500+ a w zamiast zaprezentowali inny pomysł czy przestali atakować miesięcznice smoleńskie albo omijać temat reprywatyzacji wawy. Widać jednak że opozycja totalna sprzedała Polską demokracją za tak błahe sprawy, demokracja w Polsce nie jest warta funta kłaków i nawet opozycja totalna nie jest na tyle zdeterminowana aby poświęcić gówno sprawy na rzecz ratowania demokracji.
Życzę Kaczafiemu dużo zdrowia i rozebrania tego gówna na części pierwsze.
#niepopularnaopinia #neuropa #4konserwy
  • 12
skończyli szkalować 500+


@Satan696: Przecież to jest ustawa socialna, która tworzy wielką dziurę w budżecie a jej główne zadanie czyli zwiększenie ilości dzieci nie ma szans powodzenia (no chyba, że u patoli, powodzenia ze społeczeństwem matołów w Polsce) nie wiem dlaczego ludzie jej bronią. Ah bo myślą, że pieniądze się biorą z nieba i po prostu im się należy.
@Reepo: Inną sprawą jest skuteczność tej ustawy a inną jest to że ludzie jej chcą. Też uważam że powinno być to inaczej zrobione ale jakim debilem trzeba być aby uważać że można głosić takie herezje(w oczach obywateli) a potem jeszcze prosić ich o pomoc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Polsce ludzie nie mają czas/sił na chodzenie do kościoła a ty mówisz że mają spędzać czas na poznanie
@Satan696: Ludzie chcą wielu rzeczy, ja bym chętnie chciał ustawy, która mówi, że każdemu czlowiekowi w wieku iluśtam lat (np 25) należy się darmowe Ferrari i paliwo na 10 lat - ludzie by tego chcieli, ale co to za argument kiedy zniszczyłoby to gospodarkę?
@Kempes: W sumie #danielmagical skończył stream to mam trochę czasu. A i tak podejrzewam że jakby miały by być jakieś protesty to prędzej w obronie dymów w toruniu a nie SN. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Reepo: "Demokracji" też nie, z resztą po co nam demokracja jak stoimy w obliczu śmierci cieplnej