Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski nie uważacie, że życie kobiety jest ciężkie? Musi robić wszystko to co facet czyli kształcić się i pracować a do tego mocno dbać o wygląd, dobór stroju, wszystkei te duperele typu kosmetyki, dobór butów, sukienek, makijażu, fryzury (faceci się śmieją z niezadbanych babek i szeroko komentują jak jakaś chodzi np w nieogolonych nogach czy w nieuczesanej szopie na głowie i z pryszczami. Wyjazd faceta na wakacje to parę koszulek i parę spodenek a kobieta : podpaski, depilatory, kremy, coś do włosów i nawet jak nie weźmie produktów do makijażu to sie wszystkiego nazbiera. Dobór kostiumu kąpielowego a facet weźmie gatki i tyle, włosy umyje i po 10 minutach suche a babki suszarki (choć ja jestem wyjątkiem i nie używam). Kobieta w młodym wieku jest wręcz NAPASTOWANA przez starych i młodych facetó i zanim zdąży naprawdę poczuć się ładna (bo wczesniej na ogół sobie mysli - a dajcie mi spokój oblechy, ja to na ogół odbierałam jak jakieś molestowanie) to już staje się "stara". Kobieta najpiękniej czuje sie jak ma 30 + i wtedy też ma największe libido. Po ciąży ciało bardzo się zmienia.
Problemem kobiet jest też to, że większość z Was wcale nas nie kocha tylko chce przelecieć.
A facet prawie w każdym wieku sobie może pomysleć "zaczynam od nowa" robić złe rzeczy w życiu a potem szukać naiwnej młodszej.
Smuteq
#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 24
  • Odpowiedz
@MadIen: ja zabieram.

@katiuszenka: akurat samochód, mieszkanie, pieniądze i samodzielność to pikuś - jakbym była mężczyzną to najgorsze byłoby "otoczenie opieką", "dać poczucie bezpieczeństwa". Takie typowe sytuacje, że wracacie razem, podbija jakiś typek i od mężczyzny oczekuje się, że obroni kobietę... a przecież nie każdy ma 190 cm, 50 w bicku itd.
  • Odpowiedz