Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski nie uważacie, że życie kobiety jest ciężkie? Musi robić wszystko to co facet czyli kształcić się i pracować a do tego mocno dbać o wygląd, dobór stroju, wszystkei te duperele typu kosmetyki, dobór butów, sukienek, makijażu, fryzury (faceci się śmieją z niezadbanych babek i szeroko komentują jak jakaś chodzi np w nieogolonych nogach czy w nieuczesanej szopie na głowie i z pryszczami. Wyjazd faceta na wakacje to parę koszulek i parę spodenek a kobieta : podpaski, depilatory, kremy, coś do włosów i nawet jak nie weźmie produktów do makijażu to sie wszystkiego nazbiera. Dobór kostiumu kąpielowego a facet weźmie gatki i tyle, włosy umyje i po 10 minutach suche a babki suszarki (choć ja jestem wyjątkiem i nie używam). Kobieta w młodym wieku jest wręcz NAPASTOWANA przez starych i młodych facetó i zanim zdąży naprawdę poczuć się ładna (bo wczesniej na ogół sobie mysli - a dajcie mi spokój oblechy, ja to na ogół odbierałam jak jakieś molestowanie) to już staje się "stara". Kobieta najpiękniej czuje sie jak ma 30 + i wtedy też ma największe libido. Po ciąży ciało bardzo się zmienia.
Problemem kobiet jest też to, że większość z Was wcale nas nie kocha tylko chce przelecieć.
A facet prawie w każdym wieku sobie może pomysleć "zaczynam od nowa" robić złe rzeczy w życiu a potem szukać naiwnej młodszej.
Smuteq
#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: bo facet zna swoją wartość a kobiety ciągle muszą udowadniać, że są najlepsze. Facet ma w dupie jakie ma kąpielówki a dla kobiet to istne być albo nie być bo inne kobiety zjadą od góry do dołu z zawiści.
@AnonimoweMirkoWyznania zgadzam sie z tym, ze panuje kult mlodosci i kobiety poddawane sa presji społecznej. Musza byc zadbane, modnie ubrane, wyksztalcone, fit itd.
Jednak wobec mezczyzn sa takze duze wymagania. Dobra praca. Samochód, mieszkanie, pieniądze, samodzielność itp.
Nie powiedzialabym ze kobiety maja najgorzej.