Wpis z mikrobloga

Cze Mireczki, mam problem z #gothic edycja rozszerzona + dx11.
Otóż gra jest świetna, jednak mam pewien problem z sejwami. Jeżeli zapiszę grę w momencie, kiedy pada deszcz, lub tuż przed tym jak zacznie padać, to przy wczytywaniu tego sejwa gra się zawiesza, pokazuje się pasek życia, mogę otwierać okno menu czy statystyk, ale nie mam głównego ekranu gry - dalej obrazek z wczytywania.
#!$%@? mnie to, bo mimo że gram na czterech slotach, to na trzech pada deszcz, a czwarty jest sprzed dwóch godzin. Nie chce mi się męczyć te dwie godziny na nowo, stąd pytanie do was, czy ktoś spotkał się z takim problemem, albo wie jak mu zaradzić? Z góry dzięki
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@ostrzyjnoz tak, oryginalna pudełkowa wersja, od zawsze :v
Może warto dodać, że problem odkryłem, kiedy w trakcie deszczu próbowałem wejść do kopalni - stało się to samo xD
Mam wrażenie, że problem leży po stronie moda dx11,bo czasem znikają mi grafiki postaci /tekstury drzew w nocy są bezbarwne, ale nie wiem jak to naprawić, robiłem wszystko zgodnie z poradnikiem
  • Odpowiedz
@Shiv: Problem już rozwiązany bez wywalania niczego, ale myślałem o tym. Problem w tym, że ulepszona grafika dodaje jeszcze lepszego klimatu, po prostu bajka ()
  • Odpowiedz