Wpis z mikrobloga

PACZKOMATY INPOST JUŻ DOSTĘPNE

Dostałem kilkanaście wiadomości aby w opcji dostawy pojawiły się paczkomaty InPost i tak też się stało. Od dzisiaj najtańsza dostawa to zaledwie 9 zł. Otrzymaliśmy ostatnio również sporo towaru tak więc coraz więcej pozycji w sklepie dostępnych od reki. Może macie jakieś specjalne życzenia na figurki, które możemy zamówić? Czekamy na informacje.

Funko Pop! - Unikalne Figurki Kolekcjonerskie

#zainteresowania #filmy #gry #seriale #dc #marvel #funko
popvinylpl - PACZKOMATY INPOST JUŻ DOSTĘPNE

Dostałem kilkanaście wiadomości aby w ...

źródło: comment_Xd8AUXDF9MKzzcaTdCNMlFp8VMRK3tfV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru oraz @puddin wystartowaliśmy niedawno. Dopiero się rozkręcamy. Postawiliśmy wszystkie karty na Pop! Vinyl gdyż cieszą się największą popularnością. Planujemy za jakiś czas wprowadzić do oferty inny rzeczy od Funko gdyż robią naprawdę sporo ciekawych produktów. Niedawno kupili też firmę z plecakami i torebkami w geekowym stylu tak więc będzie co zamawiać w przyszłości bo takie rzeczy pojawią się też u nas.
  • Odpowiedz
@popvinylpl: Z bajek to w sumie wszystko co znam ;-) Ale zauważyłam, że macie mało tych "starszych" wersji, choćby Spider-Mana. Albo Batmany. Jest tyle wspaniałych Batmanów.
  • Odpowiedz
@puddin mała ilość starszych wersji wynika głównie z tego iż pozycje te są powoli wycofywane z oferty. Nie przeczę, że jest trochę takich co można jeszcze zamówić ale z ich dostępnością jest różnie. Przykładowo zamówiliśmy pozycje z Wiedźmina. Już 3 miesiące na nie czekamy. Gdzie nowości z Strażników Galaktyki weszły bardzo szybko do oferty.
  • Odpowiedz