Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dowiedziałam się, że jest coś takiego jak kubeczek menstruacyjny, #rozowepaski korzystacie z tego?
mignął mi post na grupie z aliexpress, rozumiem, że można sobie kupić bluzkę, elektronikę, śmieszne gadżety czy Bóg wie co jeszcze, ale wkładać sobie w cipkę gumę bez atestu? omg.. ludzie nie przestają mnie zadziwać, fajnie przyoszczędzić parę złotych, ale bez przesady, na swoim zdrowiu nie powinno się oszczędzać.
Wklejam linka do filmiku na youtoube, trochę creepy te kubeczki, na jednym dzyndzelek przed użyciem już odpadł ..
#aliexpress #kubekmenstruacyjny #gadzetyerotyczne
  • 58
@sujka: rozbrajają mnie różowe krzyczące, że fuj a same wkładają sobie tampony xD jak dla mne kubki są na duży plus i rozważam kupno. Na pewno są bardziej higieniczne i czytałam że spokojnie mogą sobie siedzieć caly dzien, nie namnazaja sie bakterie wiec nie trzeba kubka oprozniac w publicznej toalecie. No i podobno ciezko sie nauczyc go aplikowa. Ale nigdy bym nie rozwazala zeby zakupic taki kubek z alie ;o
Moja dziewczyna też takiego używa ale oczywiście nie z ali, ladycupa ma. Mówi, że to wygodniejsze od tamponów i no i eko. Czego to ludzie nie wymyślą