Wpis z mikrobloga

Wysłałam CV do dużej firmy, która ma centrale w Warszawie tak dla heheszek będąc pewna, że i tak nie zadzwonią (małe doświadczenie, kończę studia etc.) Zadzwonili, jadę na rozmowę (właśnie do tej centrali) i nie wiem w sumie, czy jakoś sie przygotować? nawet nie wiem jak to będzie wyglądać, bo ostatnio na rozmowie byłam z 4 lata temu i to w zupełnie innej branży (sklep odzieżowy). Jak pamiętam to było jakoś łatwo i przyjemnie wtedy, była prezentacja firmy, jakiś teścik, a potem krótka rozmowa z jednym pracownikiem trwająca z minutę - powiedziałam coś o sobie co bym chciała robić i był koniec. ()
#pracbaza #kiciochpyta chyba też #korposwiat
  • 14
@mus_tang: nie nakłamałam raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°), jedynie boje się że jak będzie rozmowa w języku obcym to nic nie powiem bo jednego od dawna nie używałam. Jak mi nie pójdzie to po prostu będzie to jakieś nowe doświadczenie, przynajmniej zobaczę jak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzięki za informacje
@mus_tang: akurat angielski dobrze umiem, chodziło mi o Deutsch () dopiero po wysłaniu CV zauważyłam ze to o ten im chodziło w ogłoszeniu (było ze to dodatkowy atut, a nie ze jest wymagany wiec moze mnie od razu nie zaatakują z pytaniami po niemiecku) ( ͡° ͜ʖ ͡°)