Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy z #komputery, odinstalowalem sterowniki od karty graficznej bo wyglądało na to że nie działa tak jak powinna i teraz nie wydzodzi z komputera sygnał na monitor, nawet pod hdmi podpinam i nic. A dźwięki uruchomienia są normalne, mam wrażenie że wszystko się odpala do pulpitu tylko sam sygnał na monitor nie przechodzi. Ma ktoś jakiś pomysł?
  • 12
@ANTZ jak to zrobić? Bo przy uruchomieniu kompa zupełnie nic się nie wyświetla i nawet jeśli udało mi się wejść a tryb awaryjny to na ślepo nic nie zrobię :( jak wpinam przez USB telefon to jest ten dźwięk podpiętego urządzenia więc komp się odpala, ciągle problem w sygnałem
@Chudzinx cała historia jest taka, że dwa dni wcześniej doszło do jakiegoś spięcia w kompie i się zresetował. Wyglądało na to że wszystko śmiga ale dzisiaj zauważyłem że graficznie nie wyrabia po odpaleniu prostej gry. Potem klikając w sterowniki karty nawet nie chciało mi otworzyć programu obsługującego ta kartę. Ściągnąłem i zainstalowałem sterowniki od nowa ale błąd był ten sam. Dodam że komp widział kartę cały czas i nie widział z nią
@slava
@Chudzinx
@ANTZ
@jilted Panowie sytuacja opanowana, w akcie desperacji zacząłem przeglądać jak wygląda podłączenie karty na płycie głównej i zauważyłem paproszek wielkości 1 mm a niedaleko obok jakby nitke ale wyglądała na metaliczną, nie wiem czy jedno czy drugie ale po usunięciu obu sygnał na monitor wyszedł i wszystko już śmiga :) dziękuję wam za chęć pomocy :)