Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o 20 na discord #morningmarketcall spotykamy się aby omówić AT dla najważniejszych #kryptowaluty
Co oprócz BTC, ETH, LTC, Siacoin powinno się dzisiaj znaleźć? Macie jakieś sugestie?
Planowany jest również gościnny występ @konszabelant , który opowie o kwestiach podatkowych w kryptowalutach :)
Także zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Zmienia się trochę forma spotkania, przynajmniej części dotyczącej AT. Na początku będę opowiadał o konkretnych kryptowalutach i dopiero po omówieniu wszystkich przygotowanych analiz będę opowiadał na pytania. Raz jeszcze podejmę próbę nagrania, jeśli jakość będzie dobra to podsumowanie znajdziecie na steemit oraz blogu w formie podcastu + wykresów. Jeśli nie, tak jak do tej pory, będzie to post w formie tekstowej
Zapraszam ;)

#bitcoin
  • 15
@uzamkniete: Mam problem z wami i waszym naganianiem, a jeśli wasz kątęt jest tak zajebisty że nie możesz go zapodać na mirko tylko na steemit to po co się reklamujesz na mirko? Idźcie z tą swoją grupą discord w #!$%@?!. Albo otwórzcie się na wszystkich albo zamilknijcie na wieki.
@uzamkniete: Cześć, prosiłbym o zwięzłe odpowiedzi.

1. Czy dołączenie do waszej grupy na Discord do tzw. #morningmarketcall jest w pełni darmowe i każdy może dołączyć i porozmawiać, czy wręcz przeciwnie - żeby dołączyć, trzeba zapłacić?
2. Jeżeli trzeba zapłacić za dołączenie do tej grupy na Discordzie, to w jakiej wysokości jest to opłata?
3. Czy opłata jest jednorazowa, czy bardziej jest to subskrypcja?

Reszta pytań zależnie od odpowiedzi. Jestem zwyczajnie ciekaw,
@Gensek: Swój "kątęt" zawsze wrzucam w dwa miejsca bloga i steemit (opisałem to powyżej, sprawdź poprzednie wpisy). Samo spotkanie na Discord jest na żywo, więc odpowiadam na pytania itd, czasami odpowiedzi na pytania nie ujmowałem w analizach, które umieszczałem na steemit i blogu. Pod każdym postem daję możliwość zadawania pytań, na które odpowiadam. Więc otworzyłem się dla wszystkich.
Jeśli nie podoba Ci się wpis zgłoś go do moderacji. Jeśli nie podoba
@MelomanBTC: Są dwa osobne kanały, ten do marketcall jest darmowy chyba że Ó sobie wprowadzi opłaty za jakiś czas do czego ma PEŁNE PRAWO bo odwala świetną robotę. Tylko że niestety dla Polaków wszystko musi być za darmo bo to biedni ludzie poszkodowani przez Niemca i zabory i 20$ to zabójcza kwota...