Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wszystkie kobiety powinny sie rodzic tak samo piękne. Zadnych przecietnych i brzydkich. Wtedy kazda mialaby rowne szanse a brzydkie nie umieraly by w samotnosci.
Podobnie faceci kazdy odpowiednio wysoki, dobrze zbudowany z typowo meska szczeka.
Wyglad ma tak ogromne znaczenie dla naszego zycia(przynajmniej w przypadku kobiet) ze to powinno byc jakos wyrownane.
Brzydka twarz generuje same problemy. Dla kobiet, pogarda i ignorowanie ze strony meczczyzn. Dla mezczyzn odrzucenie ze strony kobiet.
Zauwazyliscie ze wszyscy brzydcy sa aspoleczni, nieufni, bardzo wycofani? To sie bierze z ich wygladu. To on powoduje ze staje sie ktos taki odrzutkiem spolecznym.
To jest smutne. Zycie takiego czlowieka z gory skazane jest na porazke.

#niepopularnaopinia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania

To ja może wrzucę Twardowskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w milości
gdyby kazdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
Dziekuję Ci że sprawiedliwość Twoja jest nierównością
to co mam i to czego nie mam
nawet to czego nie mam komu dać
zawsze jest komuś potrzebne
jest noc żeby
OP: @Siaa: bo nie jestes brzydka tylko przeciętna. Musisz nadrabiac zeby ktos cie chcial. Ale zawsze beda od ciebie lepsze. Zawsze znajdzie się fajna z charakteru ale zdecydowanie przebijajaca twoja urode. Wtedy idziesz w odstawke. Byc moze jestes ladna ale tylko tak piszesz tutaj.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
OP: @Neprel: komu sa potrzebne brzydkie kobiety i brzydcy mezczyzni? Ludziom ktorzy na ich nieszczesciu buduja swoja samoocene, wartosc wywyzszajac sie. Bardzo fajnie ze temu ci biedacy muszą sluzyc.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
OP: @desensitization: to prawda. Kobieta często podoba sie charakter meczyzny co widac jak rozni sa aktorzy ktorzy sa ulubiencami kobiet. U facetow zawsze jest jedno - ladna twarz i figura. Zawsze podobaja sie te same kobiety. Brzydkie sa same i niczym nie sa w stanie tego nadrobic. O pogardzie nie wspomne.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
@AnonimoweMirkoWyznania Otóż są potrzebne. Świat byłby nudny, gdyby wszystkie kobiety były takie same pod względem wyglądu i charakteru. Widzisz, skala wyglądu człowieka nie jest skalą obiektywną. Jest skalą subiektywną, charakterystyczną dla każdego człowieka. Czasami sam jestem zdziwiony, że dziewczyna jest brzydka lub dziwna, a chłopaka ma. Zdarzyć się może sytuacja, że dana osoba jest brzydka dla wielu osób i wtedy możemy jej wygląd ocenić w przybliżeniu obiektywnie. Zazwyczaj jest też tak, że
@AnonimoweMirkoWyznania Po prostu ma trudno. Chciaż zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że komuś się spodoba. Zależy też od środowiska. Jeżeli ludzie odrzucają człowieka w kwestii rozmowy i kumplowania się z powodu urody to coś z nimi jest nie tak. Są jednak środowiska ludzi, które na to nie patrzą.