Wpis z mikrobloga

Dobra #kryptowaluty #bitcoin
Każdy zna takiego Heńka z warzywnego. Gość jest drobnym przedsiębiorcą i sprzedaje kartofle, marchew i inną wędzoną rybę (autentyk u mnie w mieście)
I teraz o co mi chodzi. Przydało by się zrobić taką ulotkę właśnie dla takich ludzi.
Idziesz kupujesz kilo cebuli, 5kg ziemniaków i wędzoną makrele płacisz gotówką (żadko sie tam daje kartą) i wręczasz mu kartkę a4 gdzie jest opisane:
Co to Kryptowaluty
czym się różną od zwykłych
wady i zalety stosowania
co potrzebuje by tego użyć (tu rozumiem telefon za 50zł styknie?)
co na to polskie #prawo
Gdzie szukać więcej infromacji i jak je szukać (to jest ważne bo jest dużo oszołomów)
ITD,ITP jako że mam nadzieje że chcecie kupić bułki za bitcoina to fajnie było by wspólnie taką ulotkę zrobić i potem przy okazji zakupów dać Heńkowi
kto wie może za miesiąc obok kasy Heńka zobaczymy znaczek Bitcoina...
  • 21
@wytrzzeszcz: tylko jakie? najlepiej takie co trzyma kurs w miarę stabilnie ma szybkie potwierdzenia i niskie opłaty. Ja w sumie jestem za DASH jeśli dobrze przeliczyłem to fee jest na poziomie 2gr
@michalinka123: Ładnie, jeszcze przeródźmy społeczność Bitcoina w jedną wielką sektę, tylko tego nam trzeba :)

Mnie, nawet jako osobę zainteresowaną takimi rzeczami od razu by to odepchnęło, że jakiś gość mi wciska kartkę jakąś na dzień dobry..