Wpis z mikrobloga

@onionhero: jak patrzylam na listy to okolo 300 pkt trzeba bylo miec a nawet ponad zeby sie sppokojnie na logistyke dostac, a to wszytsko dlatego ze ucięli miejsca z 300 w tamtym roku na 90 w tym, takze zeby dostac sie na którykolwiek kierunek z wydziału zarzadzania trzeba bylo sie na maturze postarać jezeli chodzi o rozszerzenia;)
@jedzczarnekoty: co prawda wydział się rozbudowuje, major się chwalił, ale Pawełek trzyma formę. Poznałem go w tym roku i na zaocznych zrobił totalny przesiew razem z małżonka. Już kij z wykładem bo tu daliśmy radę, ale #!$%@? razem szajs z laborkami i dosłownie za głupie błędy w sprawkach albo jakiś brakach tazem uwalili łącznie z 10 osób minut (to 1/5 roku). Ktoa z dziennych go #!$%@?, wylądował na dywaniku to dopiero
@mozliwe: ja tylko jeden semestr studiowałem na PRz, teraz przeszedłem do "konkurencji" ale na III stopniu studiów można zobaczyć jak to wygląda od kuchni. A wygląda tak że ludzi mało, do tego zasady się pozmieniały i PRz ze swoim hurtowym przyjmowaniem i uwalaniem musi przystopować, więc powinno być łatwiej. Jak zapowiadana nowa ustawa o szkolnictwie wyższym wejdzie to wtedy czeka nas rewolucja i jeszcze lepsze czasy dla studentów. Nie wiem czy