Wpis z mikrobloga

Społeczność #kryptowaluty #bitcion #btc a szczególnie niektórzy deweloperzy nie przestają mnie zaskakiwać.
Dzisiaj Paul Sztorc ten od Drive Chains spoko koleś przekonał mnie prawie, że firma Jeffa Garzika od segwit2x nie robi nic szkodliwego jedynie analizuje dane w celach statystycznych tak jak np. Blockchain.info a tutaj proszę bardzo. Sztorc pewnie nawet tego nie wiedział.
Jeżeli zespół Core dalej będzie rozwijał BTC i zacznie kłaść nacisk na anonimowość transakcji tak jak mają w planach albo kiedy wejdzie Lightning Network firma Jeffa zostanie bankrutem.

Firma Garzika współpracuje z Interpolem i najwiekszymi bankami i ściga użytkowników w blockchainie.

https://twitter.com/Beautyon_/status/886128801926795264
Pobierz p.....4 - Społeczność #kryptowaluty #bitcion #btc a szczególnie niektórzy deweloperzy...
źródło: comment_aSNP64nv66ouaCEACMetn6i3fYk4BIqo.jpg
  • 7
@MelomanBTC: nie przejmuję się tym. Kryptowaluta to przede wszystkim ludzie, nie uda im się wygrać z nami, za dużo nas jest. Nawet te machlojki nie pomogą. Zobacz my zmieniamy świat mamy szczytny cel, więc nawet zmiana algorytmu kopania i hard fork jest usprawiedliwiony. Taki ETHF zrobił sobie bailout i ma się świetnie to jak mnie ktoś straszy rozpadem BTC to śmieję mu się w twarz.
@pawlo74: Niestety historia pokazuje, że bardzo często ludzie przegrywali z rządami/żydami itd.
Rozłam BTC na 2 różne waluty to będzie kompletny #!$%@? i odepchnięcie wszystkich nowych inwestorów do dalszych zabaw z tą walutą.