Wpis z mikrobloga

Tak jak ostatnio pisał @Lisaros Fallout: Nevada zostało przetłumaczone i jest prawie gotowe do wypuszczenia (pozostało dokończyć poprawianie tłumaczenia, dorobić instalator, przełożyć intro na angielski - może z angielskim narratorem).

Prawdopodobnie po premierze Nevady większość zespołu Dionisa będzie tłumaczyła inny rosyjski mod, Olympus 2207. Mod ten został już przetłumaczony w ponad 30 procentach.

I sprawa najważniejsza - chciałem coś rozdać z okazji przekroczenia 100 obserwujących tag! Niestety, przedmiot jest jeden, więc zwycięzca też będzie tylko jeden. Jak rozumiem, losowanie mam zrobić przy pomocy #mirkorandom i dać potem screena kogo wylosowało?

Tu mam kolejne pytanie, bo nie chcę nagradzać tylko za danie plusa. Zamierzam wylosować spośród komentujących wpis, bo żeby wygrać trzeba będzie skomentować - tyle tylko, że mirkorandom chyba nie potrafi tak losować? Ewentualnie mogę powtarzać chyba losowanie, aż trafi na kogoś, kto dał plusa oraz napisał komentarz :)

Ktoś ma jakiś pomysł jak mogę to zrobić? Nie chciałbym potem czytać komentarzy że oszukuję albo coś, a nie chcę dawać nagrody za jedno kliknięcie.

Nie zdradzę jeszcze co planuję, ale myślę, że wyjdzie z tego fajna zabawa i będziemy się mogli lepiej poznać.

Co jeszcze pojawi się niedługo pod tagiem?

Spróbuję w najbliższych dniach zrecenzować moda Oblivion Lost do gry Fallout 2. Na razie jeszcze go przechodzę, nie wiem tylko, ile jeszcze mi go zostało - myślę, że już jestem na końcu. Jest bardzo dziwny.

#fallout #falloutmod #rpg #crpg
  • 7
@Sagez: Proponowałbym nie losować, ale wybrać jakiegoś użytkownika piszącego wartościowe wypowiedzi pod tagiem Fallout, inaczej będziesz miał komentarze w stylu "popieram", "+1", "pierwszy" albo o tyłku Maryny.

Anyway, jeśli mógłbym kogoś zasugerować to sugerowałbym Lisarosa, bo poza tobą nie kojarzę nikogo kto miałby większy wkład w ten tag (fanów Bethesdy oczywiście nie liczę).
@Sagez: Kolego złoty, daj swój adres to wyślę Ci trochę psiego żarcia( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak szczerze to napisz na priv, mam wojskową rację żywnościową, która idealnie pasuje do Twojej krypty.. W poniedziałek mam wolne, mogę wysłać. Odpisz jak najszybciej. Pozdrawiam.