Wpis z mikrobloga

Mirki, kupilem auto uzywane, w bardzo dobrym stanie, z 2004 roku. I zastanawian sie czy wukupic AC... Auto stoi na parkingu zamknietym niestrzezonym. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami oraz zdaniem na ten temat. Swoja droga, mozecie polecic jakas ubezpieczalnie? Kiedys tutaj jakas sie oglaszala i wyliczala wartosc skladek komus..
#motoryzacja #ubezpieczenia #oc
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Jestem_Tutaj Nigdy AC nie mialem. Korzystam z ojca znizek 60%, ale on tez nigdy AC nie posiadal. Aktualne OC mam w link4 na miesiac, bo tak wykupil sprzedajacy auto. Jeden mireczek napisal mi na pw aby wyliczyc skladki w 18 ubezpueczalniach wiec milo. To warto panowie pchac sie w ac czy nie? Kradna auta 13 letnie? :p
  • Odpowiedz
@bombelaz: jak nie miałeś nigdy ac i ojciec też to ubezpieczenie będzie kosztować pewnie tyle co wartość samochodu xD

Z 13 letnim samochodem jest ten problem że każda średnia stłuczka to będzie szkoda całkowita
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: @rdy: Mam prawko od 2015 roku, bo się ociągałem z wyrobieniem. Nigdy nie miałem na siebie samochodu, ten jest pierwszy i zrobiłem ojca jako współwłaściciela, aby właśnie korzystać z jego 60% zniżek. Znajomy od ubezpieczeń wyliczył mi składkę i napisał:
"Najkorzystniejszy pakiet OC/AC wychodzi w Gothaerze za 3235 zł. AC w wariancie serwisowym czyli na częściach nowych w razie szkód. Assistance w wariancie LUX."
Na randomowej stronie najlepiej wychodzi
  • Odpowiedz
Najkorzystniejszy pakiet OC/AC wychodzi w Gothaerze za 3235 zł


@bombelaz: to jakiś żart? :) za auto warte 16k? Ten pakiet to może i jest najkorzystniejszy, ale dla ubezpieczalni i agenta ;) Co to za auto? Chodź na pw
  • Odpowiedz
@bombelaz: No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) podbijaj śmiało na priv Mireczku, sprawdzimy czy warto i gdzie najlepiej/najtaniej, bo to jeszcze wiek auta, z którym można podziałać i coś wyrzeźbić ;)

@Smieszek_Poza_Kontrolo: standardowe dzięki! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz