Wpis z mikrobloga

Mirki, idzie ktoś we Włoskie drzewko? Ja od wczoraj sobie na nim pykam i jest zajebiście (ʘʘ). Ba.65 (K.14) L to piękny samolot, w szczególności rozwinięty. Ma ktoś z was wyższe ery? Tak do 4 się pytam. Dobrze się lata?. #warthunder
  • 7
Wczoraj zaskoczył mnie G.56, kiedy leciałem moim P-47D-28. Pal sześć ten uptier, ale nie dość że był wyżej to jeszcze lepiej znosił wysokość niż ja przez co mógł manewrować wokół mnie jak chciał. Złapał mnie w locie nurkowym i przez to, że zdawał się ulegać kompresji tak samo jak ja to nie miał już dalej problemu z odstrzeleniem mnie. Eh, jak mi się przykro zrobiło. Także zakładam, że warto się przemęczyć przez
@OvEE: Gram głownie AB ale Włochów expiłem na RB i powiem Ci że dawno się tak dobrze nie bawiłem. Na początku polecam zwyczajnie 1-2 kille póki jest ammo i następna, po 10 takich rundach masz pół samolotu i można się w miarę dobrze bawić. Generalnie na RB tak expię wszystkie śmieci że robię fraga czy tam 2 na ile mi ammo starczy i wyskakuję, daję się zestrzelić i następna. W kilka