Wpis z mikrobloga

#slub #wesele #zwiazki i #heheszki tak heheszki

I #rozowepaski bo to ich bajka :D

Oraz #rozdajo bo wśród plusujacych rozlosuje połówkę ślubnej z odbiorem osobistym w Krakowie za miesiąc lub w dowolnym terminie po tym okresie :D nawet wyślę, jeśli ktoś podpowie jak dobrze zabezpieczyć

Drogie wykopki liczę na was!

Poratujcie kilkoma plusami żeby więcej osób zobaczylo :)

za niecały miesiąc dobrowolnie #zeniesie (tak wiem że jeszcze nie jest a późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)) , ponieważ jednak jestem trochę taki śmieszek i nie chce żeby był to poważna i mega tradycyjna sztywna uroczystość, tylko na luzie i z odrobiną humoru szukam inspiracji.

Szukam drobnych smaczków, niewielkich detali które sprawią że ten ślub będzie choć troszkę inny niż wszystkie. Które rozładują napięcie i sprawia że ktoś się usmiechnie pod nosem.

Stąd pytanie do was. Czy na slubach i weselach na których byliście było coś nietypowego, wartego polecenia, powtórzenia?

A może widzieliście coś w internecie? Śmieszne zdjęcia weselne, zawieszki na alkohol, czy fajna rejestracja inna niż game over. Może to zaangażować dzieci, może to być zabawa weselna, może być podziękowanie dla gości w postaci jakiegoś drobiazgu dla wszystkich.

zdjęcia poglądowe w komentarzach
Esseker352 - #slub #wesele #zwiazki i #heheszki tak heheszki

I #rozowepaski bo to ic...

źródło: comment_Sdgums3QRlwgVIBwYZ7MNWXkiwXXQpwK.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Esseker352: polecam iluzjonistę, który robi sztuczki przy stolikach, z Krakowa, ale dojeżdża wszędzie i ma doświadczenie na weselach :) info prv
  • Odpowiedz
Ja widziałam kiedyś w serialu i sama tak zrobię, że jak jest czas na pierwszy taniec, to stajecie na środku i mówicie, że to ważny moment i chcecie, żeby wasi goście też w tym uczestniczyli i puszczacie Macarenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Esseker352: Jesli chodzi o zabawy, to my z zona zrobilismy statuetke "Dla najlepszej pary tanecznej wesela" i na poczatku oznajmilismy goscia, ze robimy konkurs na najlepsza pare taneczna. Przez cale wesele obserwowalismy gosci ktorzy sie bawili i tak ok 22 wybralismy dwie pary, ktore stoczyly bitwe taneczna. Do wygrania oczywiscie statuetka i flaszka :) Gosciom sie spodobalo, szczegolnie bitwa ;D
  • Odpowiedz