Wpis z mikrobloga

@wykopowaswinia A co mam mieć do ukrycia, każdy może sprawdzić ceny. :-)
Ubezpieczenie 6700 zł przy zniżkach (niby) 70%. To jest Allianz z assistance i opcja wymiany szyb poza zniżkami oraz naprawą uszkodzeń w wyniku dziur w drogach poza zniżkami.
Do tego jeszcze ubezpieczenie GAP na 5 lat za bodajże 5500 zł jednorazowo.
@CoYoT: ale furka! gratulacje i szerokości Mireczku!!


Podatek dochodowy od 15k (ŚWIADOMIE NIE WCHODZĘ W OBLICZENIA POWYŻEJ PROGU #pdk) to 18% czyli kwota 2700 ktora teoretycznie bez kosztów ( dla ułatwienia nie liczę zusów i kosztów innych) mirek by zapłacił co miesiąc do US. A tak ogranicza wysokość podatku poprzez zmianę podstawy do jego obliczenia - tj. robiąć tzw KOSZT. Czyli już dochód mirka to kwota 11.800. A z tego
@o1zo No w sumie nie wiedziałem, że tak to będzie, ale też mi to jakoś nie przeszkadza, bo i tak sporo kontrastowych elementów jest z tego pakietu M Performance. Myślałem jeszcze, że te takie a'la rybie skrzela będą czarne.
@lukaszlew77 Generalnie każdego zachęcam, żeby poszedł do salonu i umówił się na jazdę próbną. Nawet jak nie planuje w tej chwili zakupu. To nic nie kosztuje, a fajna przygoda.
@blinxdxb No nie wiem jakie ceny są gdzie indziej. Ale wiem, że są firmy, które importują auta spoza Polski i można zaoszczędzić sporo kasy. Ja jestem z natury ostrożny i nieufny, więc nie korzystałem z tej opcji - wolałem salon na miejscu. Ale z tego co wiem, to renoma niektórych firm jest bardzo dobra.