Wpis z mikrobloga

Ten moment, kiedy partyjni trolle na wykopie z partii rządzącej i neuropy (swoją drogą uważam neuropę za agenturę PiSu, gdyż nikt nie robi im tak dobrego PRu) obrzucają się bieda-argumentami w bieda-debatach (serio, kłócą się o pierdoły i michałki! Mi by się za darmo nie chciało, dlatego sądzę, że są opłacani) i zaśmiecają gorące sprawiając, że nie da się dłużej siedzieć na wykopie, a ja jestem śmieszkiem poza kontrolą, który ma wywalone na kłótnie trollów i nawet nie pójdę na wybory, bo i tak komitet, na który chciałbym zagłosować się nie zarejestruje xD. #teambraun <3

#bekazlewactwa #oswiadczenie #takaprawda #4konserwy #neuropa #bekazpisu
  • 15
@wytrzzeszcz: No niestety tak teraz wygląda wykop. Nie da się tego przeglądać. Tyle politycznego spamu tu chyba nigdy nie było. Po prostu nie mogę uwierzyć w to, że część użytkowników ma tu tylko konto po ty, by politykować. Dlatego twierdzę, że są oni opłacani (szczególnie kieruję podejrzenia ku neuropie, bo są oni niezwykle dobrze z'organizowani).
@alek747: ty też musisz być opłacony, nikomu normalnemu nie chciałoby się komentować politycznych motywacji jakichś anonimowych użytkowników na portalu ze śmiesznymi obrazkami
@ajuto00: Tylko mi płacą tak mało, że takich wpisów w mojej wykopowej historii mam może trzy. Jak by mi płacili więcej, to bym z gorących nie wychodził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TakbirSrakbir: Mi się nie chce wierzyć, że taki np. Lu****io (nie podaję nicku w trosce o dobre imię xD tego osobnika), który jest codziennie kilkukrotnie w gorących i ciągle pisze o PiSie nie jest opłacany. To że neuropa to płatne trolle to logiczny wniosek z prostego rozumowania. Bo komu chciałoby się "produkować" za friko na stronie ze śmiesznymi obrazkami.