Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry. Mirki, od jakiegoś czasu gryzie mnie strasznie pewna sprawa, żal do siebie mam niesamowity, ale do rzeczy. W maju napisałem do pewnej dziewczyny, z początku nie było jakoś kolorowo, lecz później zrobiło się naprawdę fantastycznie, ona dawała mi jasne znaki, że czuje do mnie sympatię i tym podobne, nawet zaczęła się bardziej angażować w znajomość niż ja, a w mojej opinii toczyło się to zbyt szybko i nie chciałem podjąć zbyt pochopnej decyzji i znienacka zakończyłem rozmowy i znajomość z nią. Jako, że jestem licbusem to i na tym etapie kształcenia zdarzają się wycieczki szkolne. Na tej wycieczce poznałem również pewną dziewoję, która okazała się jej starszą siostrą. Zaczęliśmy ze sobą pisać, wszystko fajnie, jednakże nie mam podstaw żeby poznać po niej to, że ona też jakkolwiek się w to angażuje, cały czas rozmowa jest na mojej głowie, jak nie mam jakiegoś tematu no to jest krucho z tym, brakuje z jej strony jakiegokolwiek znaku, nadal piszemy, gdyż ja jestem osobą bardzo rozmowną i towarzyską, ale nie gwarantuję cały czas nowych tematów i zdaję sobie sprawę, że to jebnie. I tutaj mam taką rozterkę, ostatnio przez przypadek w markecie zauważyłem tą pierwszą i wszystko mi się przypomniało z nią związane, to jak było fajnie i wgl, ale wciąż piszę z jej siostrą i tutaj pytanie do was, jeżeli kontakt ze starszą zdechnie i kompletnie przestaniemy o czymkolwiek rozmawiać to odczekać jakiś czas, nie wiem jeden miesiąc i znów spróbować nawiązać kontakt z tą pierwszą, którą wam przytoczyłem? Cholernie żałuję tej decyzji, którą podjąłem wówczas, bo obecnie czuję się bardzo źle, że tak postąpiłem, mogłem mieć już naprawdę dobry grunt pod wyższy stopień relacji międzyludzkich a teraz jestem w kropce. Szukać innych to tak nie bardzo, gdyż obie nie są jakimiś dziwkami, #!$%@? wyjętymi spod latarni, są ułożone i naprawdę wzorowe.
#logikarozowychpaskow #przemyslenia #

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6