Wpis z mikrobloga

@Albertucci a dla mnie wszelkie kolorowe włosy, tatuaże i piercing to z miejsca ostrzegawcza lampka że laska nie bez powodu chce się wyróżnić i coś musi być przyczyną.
Nie mam nic do dziar. Sam bym sobie zrobił rękaw, ale mając doczynienia z tym środowiskiem mam okazję spotykać bardzo dziwnych ludzi
@Albertucci: Bardzo lubię modyfikacje ciała, ale o tyle mój gust jest specyficzny, że za kolczyki w twarzy jestem w stanie napluć ( ) Jedyne miejsce, które nie nadaje się na tego typu ozdoby, gdyż jako tako stanowi największą ozdobę ludzkiego ciała.
@Albertucci: xD
Nie wiem co mi "się usrało" ale po prawdzie nie wiem też jak można było nie załapać mojej wypowiedzi. Skoro ktoś nie jest szarą myszką z powodu tatuażu to w rzeczywistości jest najbardziej szarą myszą w stadzie - przecież to jasne.
@Mortishia_: nie mam nic przeciwko tatuażom, tylko potem, jak człowiek dorośnie, być może - założy rodzinę, to w większości przypadków dochodzi do wniosku - że pewnych rzeczy nie warto był robić ;)

Nie mówiąc już o tym, że często-gęsto nasze społeczeństwo nie dorosło do tak dalekich modyfikacji swojego ciała - i potem mogą być problemy choćby ze znalezieniem sensownej pracy.
@Elaviart operowanie uogólnieniami to sport narodowy wypoku. Rozwala mnie z jaką nonszalancją traktujecie wybory życiowe obcych ludzi a Wasze widzimisię jako wyznacznik jedynej prawdy. Bo jeśli ktoś wygląda tak jak się Wam podoba to jest git ale jeśli nie to jest źle. Słabizna
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

operowanie uogólnieniami to sport narodowy wypoku

@Albertucci: Nie jestem pewien co masz na myśli. Swoje zaszufladkowanie minusujących jako szaraczków lubujących się w 5/10 szarych myszkach, zwracanie się do rozmówcy w liczbie mnogiej czy swoją głupkowatą nad interpretację?