Wpis z mikrobloga

  • 0
@swiechu56: Każdy mówi ze tak z 25-30% drożej od ceny bazowej bez piwnicy. Ile naprawdę wyjdzie to się okaże. Chociaż nawet nie wiem jak to policzyć xD Będzie drożej i tyle ;)
  • Odpowiedz
@fuuYeah:

Tego dnia wstałem o 21, bo poprzednia nocke spedzilem z ojcem w kopalni - wlasnej kopalni. Odkad nauczylem sie sam wysrac, moj tata postanowil zaczac spelniac swoje marzenie zycia. Chcial dokopac sie piekla. Skonczylem tylko 3 klasy podstawowki, bo nie bylo czasu na glupoty. Musielismy kopac, a konkretna jazda zaczela sie gdy tatek wzial kredyt na koparke. Gdy juz bylismy na glebokosci 5km, w ziemi otworzyl nie z dupy
  • Odpowiedz
operator koparki - bardzo spoko sprawa, jeździsz sobie po kraju i operujesz koparki

to trochę jak weterynarz


jesteś powiatowym operatorem koparki

masz zgłoszenie, ze na drugim końcu powiatu koparko ładowarka caterpillar 428c ma zwyrodnienie stawu łyżkowego i musisz przepisać smar przeciwbólowy i kąpiele w WD-40

na miejscu po badaniu okazuje sie, że niewiele możesz zrobić, zwyrodnienie dotarło do zawiasów
  • Odpowiedz
@Shatter: @hvdy: ale jesteście #!$%@?, dzieciak gra sobie w zwykłą gre i lubi o niej rozmawiać, wy pewnie w jego wieku już PIT wypełnialiście i zaczynaliście łapać doświadczenie zawodowe xD czepiać się biednego dzieciaka, że gra sobie w coś
  • Odpowiedz
@OmarBongo: @fuuYeah: racja, szkoda tylko, żeby wyrósł na typowego obecnie dzieciaka, którzy teraz jeśli wyjdą z domu to tylko po to, żeby się gapić w telefon, a tendencja do tego jest coraz większa
  • Odpowiedz
@hvdy: wyjdź czasem do ludzi, to zobaczysz normalnych 20-latków oraz orliki pełne dzieci i uwierz mi, każdy z nich napieprzał w jakieś gierki i oglądał telewizje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Masz może rozeznanie ile drożej wychodzi piwnica niż tradycyjne fundamenty? Nie mogę dokopać się do jednoznacznych informacji w internetach ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@swiechu56: bo tego się nie da jednoznacznie napisać w stylu +20%, rzecz zależy od pierdyliona czynników, które dla każdej budowy mogą być inne. Kwestia warunków ziemnych, kwestia wysokości wód gruntowych i wynikającej stąd izolacji choćby. Dla jednego domu dorobienie piwnicy to będzie kwestia
  • Odpowiedz