Wpis z mikrobloga

widzę, że tutaj jest brutalniej bo nawet jak Floyd uciekł to ten olbrzym i tak go wrzucił z powrotem. Dodatkowo wolałbym dostać cios w rękawiczce niż tym krzesłem


@BojtaS: O jak skisłem XD Śmiechłem mireczku, śmiechłem
  • Odpowiedz
@Mesk: Oni mają za zadanie chronić go przed bronią palną! Dlatego mają tak dużą powierzchnię ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiający jest fakt w pierwszej linii frontu idą biali ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@BojtaS: Należey to skomentować szerokim xD Długo zabierałem się żeby to obejrzeć, dzięki, zmotywowałeś mnie i #!$%@? nie mogę uwierzyć że floyd użyłnajbardziej sztampowej broni jaką jest krzesło.
  • Odpowiedz
@silownia: co, ze niby jakis grubas w walce 1 vs 1 mialby #!$%@? mayweathera?xD koles ma taka prace nog, ze najlepsi bokserzy go nie potrafia trafic, grubas by sie zmeczyl 3 probami ciosow, chyba ze by trafil luja z zaskoczenia nic wiecej, a ochroniarze sa tacy nie inni, bo zajmuja duzo powierzchni i jak jakis #!$%@? wyskoczy do niego z kosa to sie nie przebije przez tlusciochow i tyle
  • Odpowiedz
@Mesk: to są ochroniarze ? :D
TOĆ to jakieś worki kartfoli aby on miał się za czym schować w razie ostrzału xD
Pewnie nawet porządny strzał z kałacha nie jest w stanie przeniknąć takich brył jakie oni reprezentuja xD
  • Odpowiedz