Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy wpisu https://www.wykop.pl/wpis/25226057/

Chęć do życia wróciła. Dziewczynie z #badoo, z którą się spotkałem kilka dni temu, najprawdopodobniej nie wypaliło z innym kolesiem i w końcu odezwała się do mnie. Dzisiaj byłem z nią na drugiej randce.

Umówiliśmy się na piwo w lokalu. Gdy przybyłem na miejsce, już czekała. Przy podejściu myślałem o tym, jak się przywitać - że może jakiś całus w policzek, jak radzili niektórzy w komentarzach do moich poprzednich wpisów. Ona jednak wyciągnęła rękę, więc nie pozostało mi nic innego jak uścisnąć ją.

W barze kupiliśmy piwo i usiedliśmy przy stoliku. Głównie ona mówiła o sobie, a ja tylko aktywnie słuchałem. Ogólnie przebieg rozmowy oceniam dobrze, choć w paru miejscach mogłem poprowadzić ją nieco lepiej. Kilka razy udało mi się ją rozśmieszyć. Powiedziałem też kilka komplementów, za które podziękowała.

Po około 1,5 h powiedziała, że musi się zbierać. Odprowadziłem ją pod dom. Tam bez zbędnego przeciągania rozstaliśmy się. Wyciągnęła rękę (którą oczywiście uścisnąłem) i powiedziała "do zobaczenia". #wygryw ( ͡ ͜ʖ ͡)

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
  • 10
@wyjzprz2: No i dobrze, jak nie czułeś się komfortowo (ona widocznie też) do całowania choćby w policzek, to nie ma co szarżować, bo wyszło by jeszcze gorzej i bardzo niezręcznie. Wszystko powoli, krok po kroku, oswajaj się w relacjach, w kontakcie fizycznym, w tym jak to eskalować... Będzie coraz lepiej. A i nie wkręcaj się za łatwo w żadną pannę, bo to potem boli... :/ Powodzenia. Graty za ogarnianie siebie i
@wyjzprz2: Grartki za to że coś robisz by wyjść ze #!$%@? ale z takim podejściem ona zawsze będzie w Tobie widział stuleje. To nie dziewczyna ma Ci dyktować warunki jak z podaniem ręki na przywitanie czy pożegnanie, ale jeżeli ma w Tobie widzieć kogoś więcej niż przyjaciela robiącego za psiapsiółe to po prostu zdominuj ją i rób takie rzeczy po swojemu.
Grartki za to że coś robisz by wyjść ze #!$%@? ale z takim podejściem ona zawsze będzie w Tobie widział stuleje.


@gabra: Też tak pomyślałem czytając ten jego opis randki. Po prostu ona dominuje a on jest takim nieśmiałym przyjecielem idealnym do friendzone. Pewnie niedługo się tam znajdzie.
Chociaż nie, on już tam jest. Przecież ona się z nim spotyka tylko z nudów, bo z kimś innym nie wyszło.
Ona jednak wyciągnęła rękę, więc nie pozostało mi nic innego jak uścisnąć ją.


@wyjzprz2: Jak to nie pozostało Ci nic innego? Miałeś przecież mnóstwo możliwości. Przede wszystkim buziak w policzek, ale ok - na początku to aż tak nie jest istotne, ważne że na zakończenie był buziak. A nie... zaraz...

Powiedziałem też kilka komplementów, za które podziękowała.


@wyjzprz2: Po co? Żeby wiedziała że nie musi się o Ciebie starać? No
@wyjzprz2 @Jokker: koleś (wyjzprz2) powinien iść do burdelu bo inaczej cieżko będzie przełamać strach przed nawiązaniem kontaktu fizycznego. musisz się obcykać z divami i potem dotyk czy pocałunek nie będzie dla ciebie niczym nadzwyczajnym, nie będziesz bał się narzucić swojej woli loszce. Póki co zachowujesz się jak przestraszona stulejka, tak możesz dość jedynie do friendzone. Nie tędy droga bracie. Diva cię wyzwoli.