Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić sobie wyzwanie. Postaram się kupić wymarzony samochód dzięki zarobionym pieniądzom ze steemit. Będę aktywnym steemit'erem, tworzącym swoją treść regularnie.

Co o tym myślicie? Uda się przy dobrych, regularnych postach?
@noisy - może masz jakieś dobre rady na początek? :)

Link do wpisu: https://steemit.com/life/@gustoo/challange-i-will-buy-dream-car-datsun-280-zx-using-money-earned-by-blogging-on-steemit-1-or-kupie-samochod-zarabiajac-na

#steemit #kryptowaluty
  • 16
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: no właśnie jestem w szoku ile $ zgarnia tworząc potencjalnie prostą treść. Dobry aparat, ładne zdjęcia, cycki, regularność, cycki. Ja postaram się też tworzyć ciekawie i regularnie, cycków nie mam ale może się uda.
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender @uzamkniete @noisy:

Sry noisy za podpięcie, ale jesteś ekspertem od Steemit więc pozwoliłem sobie Ciebie zawołać :)

Jak myślicie lepiej tworzyć na początku jedynie w polskim języku czy tak jak stworzyłem pierwszy post w 2 językach? Te dwu języczne posty się mniej wygodnie czyta ale w wiadomo potencjalnie większy zasięg. Tag polish dobrze sobie radzi na steemit i zastanawiam się czy nie tworzyć jedynie w polskim języku.
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: strimi pracuje obecnie nad własną migracje na blockchain Steem (czyli ten sam na którym jest oparty Steemit). Oznacza to, że dowolny post który obecnie będzie zapostowany z tagiem #polish, pojawi się później z automatu na nowym strimi.

panie ale angielski to ci nie pomoże w tym zarabianiu, dużo błędów.

@iAmTS: niech pisze po angielsku. Da się zrozumieć, a prawda jest taka, że wyrobi się
  • Odpowiedz
@lethysek: paradoks zarabiania na Steemit polega na tym, by pisać o tym o czym się lubi i nie robić tego dla kasy. Jeżeli robisz coś dla pasji, to kasa sama przyjdzie, dzięki temu, że zaczniesz skupiać w okół siebie inne osoby, które dzielą z Tobą tę samą pasję.

Poza tym, bądź konsekwetny i nigdy nie pisz do szuflady. Średniej jakości post jest lepszy niż nieopublikowany post.
  • Odpowiedz