Wpis z mikrobloga

Czlowiek wstaje i od razu sie #!$%@? jak zobaczy co PiS w nocy znow #!$%@?. Ja mam dosc, czekam az sie urodzi dziecko i #!$%@? z tego kraju. Jezeli PiS robi to co robi i faktycznie ludzi albo to nie interesuje albo to popieraja, to chyba nie jest to kraj dla mnie. Zycze powodzenia.

  • 48
@Haqim: Sorry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Cholera, nie wszyscy mogą wyjechać. Dla tych co nie mogą ktoś musi zostać i walczyć. Ale potępiać cię nie smiem. (Gdyby komuna otworzyła granice, pewnie by nie upadła...)

Jezeli spoleczenstwo popiera to co PiS robi, to niech maja to co chca.


Społeczeństwo ma to w d... Nie wiem, czy to lepiej czy gorzej niż gdyby popierało. A opozycji brakuje przywódzctwa.
@Haqim: Niezly z Ciebie gimbus tak serio. A dziecko i zone to pewnie bedziesz mial z lewa reka - wnioskuje to po tym jak myslisz ze nagle po urodzinach wszystkie problemy znikna i ty bedziesz mogl sobie dzieciaczku wyjechac za granice , szukac pracy,zrobic przeprowadzke itp Choc mam nadzieje ze Ci sie to uda bo i nam bedzie lzej o minimun jednego debila mniej w tym pieknym kraju,
@AdamES

Jedź teraz, jak Ci się urodzi w nowym kraju to już będzie miało obywatelstwo.


Tak, pod warunkiem że znajdzie się Argentynie, Brazylii, Chile, Jamajce, Kanadzie, 
Kolumbii, Meksyku, Peru, Stanach Zjednoczonych, Urugwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)