Wpis z mikrobloga

Działeczka będzie, bo na to miały być przeznaczone pieniądze widzów i tak zrobi - po prostu musi znaleźć działkę odpowiadającą jego kryteriom
A z tego co wiem to po prostu nie dostanie zwrotu kaucji i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hyperxd: Ciekawe jaka ta działeczka bo nawet za 30tyś to nic sensownego nie kupi. No chyba że działka na której mozna postawić przyczepę kempingową góra 5 arów w parzeczewie piździelnym bez żadnych mediów i przyłączy
Szansa jest, bo ja z rodziną kupiliśmy działkę 5 arów na tzw. ROD z małym domkiem i szklarnią za niecałe 15 tysięcy z prądem, wodą i nam to wystarcza
Może po prostu to takie szczęście, że po prostu poprzedni właściciele chcieli się pozbyć działki ze względu na przeprowadzkę do innego województwa albo po prostu byli głupi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@S___K: Oj żeś #!$%@?ł xD Miałem okazję kupić działkę za 5000 zł - we Wrocławiu. Wydaje się niemożliwe? A jednak. W pełni zadbana, z bardzo porządną drewniana altanką i czymś w rodzaju krytego tarasu jakby padał deszcz. Nie są rzadkością historie kiedy starze osoby nie mają już siły się zajmować działką, ich dzieci za granicą, tak jak i wnuki, więc sprzedają za bezcen.