Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z tagu #tinder i #tfwnogf nie lamcie sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio tu sie anonek zalil, ze ma grupe kolegow, z ktorymi zagladaja na tindera, a i tak posucha. Ja korzystam z tej apki od ponad roku i jestem zalamana. Utrzymuje kontakt z dwiema osobami stamtad. Nie jestem wybredna, przesuwalam w lewo gdy:
- w opisie jakis gornolotny cytat, ktory nic nie mowil o osobie
- "zawod: syn" xD
- student at studying (???)
- galeria zdjec, w ktorym sa rozne kadry tego samego zdjecia albo same selfiki (ja wstawilam selfie i zdjecie calosciowe)
- brak zdjecia
- widzialam propozycje seksu (ons, fwb, jakies oferty bdsm, siadania na twarz itd.)
Czyli jak widzicie, nie mam duzych wymagan, a i tak ciezko mi tam poznac kogos, z kim mozna pogadac i sie umowic. Zdarzalo sie, ze sie super pisalo, a jak przychodzilo do spotkania to dostawalam wiadomosci na dzien przed, ze jednak nie, bo praca/cos w domu/inne. Wszystko jestem w stanie ogarnac, ale jesli ktos nie proponuje innego terminu, to dla mnie jasne, ze po prostu nie ma ochoty sie spotkac.
Trafialam tez na takich co wyzej sraja niz dupe maja. Zagadywalam sama, ale czesto nawet nie dostawalam odpowiedzi.
Krotko o mnie: jestem ladna i wyksztalcona. Tindera sciagnelam po rozstaniu. Chcialam po prostu kogos poznac, a tam gdzie na codzien przebywam jest duzo dziewczyn i nie mam mozliwosci poznawac mezczyzn. Krotko mowiac, ta apka troche psuje relacje z ludzmi. Jesli ktos Ci sie nie spodoba to juz sie nawet nie starasz byc szczery, tylko odpalasz apke i szukasz kogos nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest tez grono osob, ktore sie reklamuja przez te apke, bo maja jakiegos bloga czy tam chca wypromowac swojego instagrama. Sa tez osoby, ktore przesuwaja wszystkie profile w prawo ot tak, w czasie siedzenia na kiblu. Wiem, ze przez tindera oglaszaja sie tez tzw.cichodajki. Takze nie ma sie co przejmowac cumple i cumpelki.
#tfwnobf #takaprawda #protip

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania jak mieszkasz kajs na górnym śląsku to pisz pw, tylko pieroga nie wysyłaj! XD

Mam podobnie tylko na odwrót plciami: w pracy nie bo średnia wieku koło 50, na studiach dosłownie same samce, znajomych mało i mieszkają daleko :-(

Wywaliłem tego Tindra w cholere. Jesienią i zimą coś tam jeszcze dało się ogarnąć, teraz to jest jakiś dramat. Aplikacja splyca relacje międzyludzkie do oceniania kogoś po 2-3 dopieszczonych zdjęciach...
@AnonimoweMirkoWyznania: bo te wszystkie portale to kit. Kolejne wyłudzanie pieniędzy bo singli pełno więc jest popyt na pisanie tych programów. Tam wiem, tinder badoo może być za darmo ale co z tego... Jakby świat wrócił do tego co było kiedyś to by się poprawiło w relacjach damsko-męskich a tak to propagowane jest coraz większe chamstwo, seks i inne dno. Przychodzi nam żyć w gorszych czasach niż komuna
Zalezy kto czego szuka. Do sexow tinder jak znalazl. Ale jak chcesz tam znalezc milosc to juz niekoniecznie. Jesli szukasz milosci to najlatwiej posrod wspolnej pasji. Jakies chodzenie po gorach, wspinaczka, rowery, wycieczki, winsurfing, kurs tanca. Kiedys przez tindera spotkalem sie ze swoim idealem, ale problem byl taki ze ona byla uwiazana do mieszkania ktore jej rodzice kupili, a ja mieszkam na codzien w szkocji... i klops :d Prawda jest taka ze
@Esubane:

Aplikacja splyca relacje międzyludzkie do oceniania kogoś po 2-3 dopieszczonych zdjęciach...


Za każdym #!$%@? razem xD Tylko osoba, która nie rozumie po co jest ta aplikacja gada tego typu bzdury. To tak jakby narzekać, że żółte auto jest żółte. Ta apka nie została stworzona do poznawania ludzi, czy życiowych partnerów. Założenie było takie, by szybko sparować dwie osoby, które się sobie podobają i coś z tym działać -> spotkanie. Spłycenie?