Wpis z mikrobloga

Tydzien temu przeprowadzilam sie do #gdansk. Nie bardzo ogarniam co i gdzie. Polećcie proszę kogos kto ulozy mi diete, plan treningowy i przeprowadzi przykładowy trening personalny. Wolałabym aby to była osoba z którą mozna spotkac sie i pogadać aczkolwiek opcje online tez biorę pod uwagę. Poleccie tez jakies ogarnięte silownie, najlepiej Gdańsk - południe. #silownia #mikrokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
@alice__ City Fitness, jeśli lubisz osiedlowe siłownie bez lansu. Odradzam All Time Karmowskiego, chyba, ze masz cały komplet ubran z Treca itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odnośnie trenerow, to się nie wypowiem.
  • Odpowiedz
@alice__: ludzie myślą, że jak ktoś ułoży dietę i przeprowadzi trening to oni już nic nie muszą robić i efekty będą wprosto proporcjonalne do włożonej kasy w trenera. Skoro teraz nie chce ci się poszukać informacji i samemu ułożyć diety i treningu to jak będziesz #!$%@?ć na siłowni kilka razy w tygodniu i codziennie trzymała michę i gotowała zdrowe posiłki?
  • Odpowiedz
@ethics: a kto Ci powiedział że nic mi sie nie chce i mysle ze efekty spadną mi z nieba? Tak sie sklada że byłam na diecie którą sama ułożyłam ( no oczywiscie z pomocą książek i internetu) zrzuciłam 8 kg i zyskalam lepsze zdrowie i samopoczucie. Teraz waga jest prawidłowa ale wciąż nie jestem sto pro zadowolona ze swojej sylwetki. Cos dziwnego ze chce skorzystać z pomocy specjalisty? Pewnie że
  • Odpowiedz
@alice__: Ja nie wierzę w trenerów. Zwykle są to matoły po kursach weekendowych. A jak jakiś jest lepszy i może się pochwalić osiągnięciami swoich "bikiniar" to tak na prawdę jego rola sprowadza się do rozpisywania cykli na swoim towarze (sterydach). Dla trenerów jesteś albo: a) zwykłym kowalskim, któremu dajesz od czapy plan treningowy i dietetyczny a on ci płaci regularnie b) zawodnikiem który ma szanse wygrywać zawody i poświęca na
  • Odpowiedz
@ethics: nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Ja tam wierzę ze znajde kogoś kto wprowadzi mnie w swiat siłowni, rozpisze sensowny plan treningowy i ewentualnie podpowie co jeszcze zmienić w diecie zeby byly lepsze efekty. Wiecej mi nie potrzeba
  • Odpowiedz