Wpis z mikrobloga

@DominiqueJeanLarrey: To kwestia indywidualna bardzo, i nie wzoruj sie na mnie w żadnym razie. ;) Od zera, początek w styczniu ogarnąłem R bio/fiz/chem na tyle, żeby się dostać na lekarski (nie byłem w biochemie w liceum, korków nie brałem). Co ile mi dokładnie zajęło nie pamiętam, bo ogarniałem wszystko naraz, do porzygu i jeszcze trochę.
@DominiqueJeanLarrey:
Tak jak tahti pisał warto na początku robić pazdro są tam dosyć podstawowe zadania. Witowskiego nie polecam kupować mam w pdf z 2012 chyba nie wiele się zmienia co roku - mogę ci podesłać. Ze zbiorów polecam wsip ten co na zdjęciu. Dosyć trudny zbiór ale są odpowiedzi z rozwiązaniem krok po kroku. Z podręczników wystarczyła mi nowa era - z 1 części i tak nie korzystałem za często, -
pemo212 - @DominiqueJeanLarrey: 
Tak jak tahti pisał warto na początku robić pazdro ...

źródło: comment_YXNaiPWR49PNyb4JMIzy1YnLHOhvb7HE.jpg

Pobierz
@DominiqueJeanLarrey: wyżej polecany zbiór Pazdro ale według mnie najlepszy zbiór do dzisiejszej matury tobten od Barbary pac, bo zawiera zadania typowo maturalne, takie które wymagają myślenia i nie należą do najłatwiejszych. Poza tym mogę polecić trzy cienkie zbiory kosztołowicza, chyba wydane też przez Pazdro. Co do podręcznika, ja korzystałem z nowej ery ale nie można powiedzieć że to jest dobry podręcznik, zdecydowanie za mało szczegółów według mnie
@Rosderf: Z tego co pamiętam gdy ja się uczyłem, to nie było czegoś takiego jak dobry podręcznik, każdy był równie bezsensowny i nie wiem jak na ich podstawie ktoś miałby się nauczyć trzaskać te zadanka. Koniec końców siedziałem na googlach i odkrywałem na nowo amerykę metodą prób i błędów. :P
@DominiqueJeanLarrey: Nowa Era + internet do trudnych zagadnień - teoria, a do zadań polecam wszystkie materiały ze strony CKE (matury od 2015 roku z czerwca i maja, zbiór zadań, informator, próbna matura), Zbiór zadań "to jest chemia" z nowej Ery (jest tylko jedna część i ponad 1k zadań, piszę to żebys przypadkiem nie trafił na karty pracy xD), obowiązkowo WITOWSKI. A zbiór Pazdro ma niewiele wspólnego z maturą (przynajmniej nową) -