Wpis z mikrobloga

Myślę, że żadnego wywoływania duchów w piątek nie będzie.

Magical, namówi Gochę, aby zrobiła awanturę w stylu "Wyrzucę was wszystkich z domu" drzeć się będzie jak zwykle, a oni grzecznie posłuchają, skulą głowy.

Już była przecież akcja, że Magical nie słuchał krzyku Gochy, ignorował co ona mówi w związku z wyłączeniem komputera/laptopa, a jak mu się nie chciało dalej robić strumyka lub miał gorszy dzień, Gocha raz się wydarła i od razu wyłączał :D

Nie mają jak oszukać tak licznego grona oglądających, bo przecież przekręcając dane sekwencje/słowa, to z automatu widzowie będą spamowali, że oszukują. Google nie boli, aby sprawdzać na bieżąco.

Także nadzieja w Gośce lub pojawieniu się nowej osoby o danej porze, ewentualnie kolejne "dymy" które wymarzą w tym dniu z głowy reszty przywoływanie duchów.
Mają czas, aby coś wymyślić i myślę, że na pewno to się nie odbędzie.
#danielmagical
  • 19
@Kobrecky: Bo to jest zwyczajna zabawka marki "hasbro"(nie wierzysz to sprawdź na wikipedii), bo jak miałem 12 lat to się takim czymś z kolegą bawiłem i po 10-ciu latach dalej zarówno on jak i ja mamy się dobrze, bo w świętego mikołaja też nie wierze, w inne zabobony typu "fotografie więżą duszę"; przechodzenie pod drabiną i czarne koty przynoszą pecha też nie wierzę. Jakieś pytania?
@rafikz1 Tak jak napisałem, zbesztać ich mogą ludzie. Niewiadome w sumie czy to czego się nasłuchali od księdza, poważnie ich zdziwiło czy też udawali reakcje.
Jeżeli poważnie te słowa potraktowali, to może Magical wykorzystać Goche lub inne osoby trzecie do tego, aby nie przywoływać.
@Kobrecky: Co najwyżej przestraszą się, że wskaźnik się sam porusza. Bynajmniej nie jest to spowodowane aktywnością jakiegoś bytu, tylko stoją za tym ruchy ideomotoryczne - dlatego uzyskiwane wyrazy nie mają żadnego sensu (wychodzą po prostu losowe litery i cyfry, w innym przypadku jest to śmieszek kolega, który sam porusza wskaźnikiem), a ciemnogród tłumaczy to sobie "językiem umarłych"
@Zizu313 Nie ma takiej możliwości. @Slought Akurat nie skupiałem się wyłącznie na poruszaniu wskaźnikiem, bo wiadome, jakby to mogło wyglądać, tylko na całym seansie. Każdy ma swoje zdanie i uważam, że prędzej to się wcale nie odbędzie.