Wpis z mikrobloga

@piwniczak zwrócą przy kolejnych wypłatach czy przy zwrocie podatku na następny rok?
Jak już wyrobię Nin to rozumiem że płacę podatki normalnie, zgodnie z moim kodem podatkowym, a jeżeli nie przekrocze 10k £ to oddadzą mi Za rok ten hajs, tak?
@sprawa: Zalezy. Kiedys trzeba bylo czekac do konca roku podatkowego, teraz ponoc czesto zwracaja czesciowo lub calosc przy kolejnych wyplatach - ale to chyba tez zalezy od ksiegowej w twojej firmie.
@piwniczak u mnie to większość osób ma problemy żeby dostać 100% należności, czy to overtime czy źle policzone godziny. Ja w ogóle tydzień temu nie dostałem i powiedzieli mi że będzie w tym już.
@sprawa: zmień prace albo przynajmniej ich dobrze dojeżdżaj o te godziny. Jesteś tu kilka tygodni i może 7.80 na godzinę wydawać się mała fortuna, ale za tyle naprawdę nie warto się męczyć z #!$%@? szefem
@piwniczak fuck.. A ja chciałem sobie pokój tańszy i lepszy wynająć i jutro mam viewing. Babeczka wymaga ode mnie ninu. W pracy mi każdy mówił że na appointment dostaje się tymczasowy Nin. Eh. Xd same kłopoty w tej Anglii