Wpis z mikrobloga

CRINGE LEVEL: INFINITY
Ten teledysk to najbardziej żenująca rzecz jaką widziałem! Według mnie jest on nawet bardziej żenujący niż "Poka Sowe" Seksmasterki!

Kiedy pierwszy raz na to spojrzałem, to pomyślałem: "Jakaś laska naoglądała się teledysków Madonny i Lejdi (z)Gagi i też postanowiła stworzyć kontrowersyjny teledysk, który wywoła ból dupy u katolików." Jednak prawda okazała się dużo gorsza. Okazało się, ze ta laska JEST KATOLICZKĄ, KTÓRA POSTANOWIŁA ZOSTAĆ "CHRZEŚCIJAŃSKĄ LADY GAGĄ", A TA PIOSENKA POWSTAŁA NA POWAŻNIE!!!

JPRDL! Zrozumiałbym gdyby coś takiego stworzyła jakaś ateistka, żeby zakpić z Kościoła, ALE KATOLICZKA!... Ta piosenka i teledysk to #!$%@? profanacja! Gdybym był biskupem, to bym kazał jej za karę ubrać włosienicę i odbyć pielgrzymkę do Rzymu NA KOLANACH!!! Może to by ją oduczyło tworzenia #!$%@? muzyki i żenujących teledysków! Swoją drogą - "chrześcijańska" Lady Gaga? Już nawet "chrześcijański" Slipknot ma więcej sensu! ()
#podmuzyka ##!$%@? #rakcontent #rakinstant #adakaczmarczyk #religia #katolicyzm #bekazgimbokatoli #profanacja #ladygaga #lejdizgaga #cringe
  • 3
@Stooleyqa: ej ale jest w tym jakaś logika - na początku pokazane są kościoły warszawskie (od lewej): luterański, katolicki i prawosławny, a potem na twarzy ma maski z podobizną katedry berlińskiej (ewangelickiej, a właściwie unijnej), katedry św.Piotra i sobór katedralny w Moskwie.
I tak swoją drogą Kościół jest kobietą, tylko język polski jest ułomny i tego nie oddaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)