Wpis z mikrobloga

Nie wiem jakie dać tagi... #komputery #elektronika ? #tablet mało ludzi obserwuje...
Wykopki poradźcie jaki kupić tablet. Tani i dobry - wiadomo;)))
Mam jakieś noname gów..... z 1GB ramu i jest okrutnie wolny.
Priorytet - szybkość przeglądania netu, youtube, ipla żeby coś obejrzeć itd - żeby to się nie wieszało, bo aktualnie mi się wszystko wiesza, im więcej aplikacji mam to już tragedia i wszystko się zawiesza. Pytanie ważne - czy to kwestia ilości ramu, czy może procesora?
Jaki model polecicie do 600zł ale koniecznie z wejściem na kartę SIM (wyłącznie będzie używany w terenie, brak WIFI).
  • 4
@Jokker: coś z procesorem Snapdragon, nie jakieś Mediateki.. i jak ma działać w terenie to zwróć uwagę na pojemność baterii i jakość wyświetlacza (nie rozdzielczość) bo w tych najtańszych to w słońcu gówno widać
coś z procesorem Snapdragon, nie jakieś Mediateki


@hu-nows: O widzisz, jak patrzę na to gówno co mam to jakiś Mediatek właśnie i nie da się na tym pracować. A powiedz mi - czy lepiej patrzeć na mocniejszy procesor czy więcej ramu? (zdaje sobie sprawę że w niskiej cenie nie można mieć tego i tego)
Wyświetlacz aż taki dobry nie musi być, bo w terenie = w samochodach;) więc w słońcu nie