Wpis z mikrobloga

@nickszalinski: Zupełnie o coś innego mi chodziło, nie wiem czemu pomyślałeś o dawaniu... oczywiście mogę wypowiedzieć się tylko o tych, których znam i z którymi pracuję, otóż ci panowie są strasznie wymuskani a ja nie preferuję facetów np. z warkoczami dobieranymi na głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JaTobieTyMi: no właśnie o to mi chodzi, dla mnie fajnie jak facet o siebie dba, ale zaplatanie dwóch dobieranych to poprostu przesada. Ja akurat taką tendencję zauważyłam u islandczyków 19-25 lat, ale to tylko moje luźne obserwacje.
@islandka Cześć, wybieramy się we czwórkę na Islandię na początku września. Szukamy jakiegoś w miarę dobrego i taniego noclegu. Myślimy o jakiś Guesthousach, czy agroturystyce. Może znasz takie miejsce lub wiesz co jest warte uwagi? Z góry dzięki za pomoc.
@kwasi: Nie wiem w jakie rejony sie wybieracie, czy macie już jakiś plan podrózy, na ile chcecie itd. Nie korzystałam nigdy z żadnego zakwaterowania tutaj, nie kojarze też żeby ktoś z moich znajomych z czegoś korzystał, a jak z ciekawości patrzyłam na ceny na ten sezon to przyznam, że trochę mnie powaliły. Może spróbujcie airbnb? Osobiście gdybym miała mozliwość wyboru to odpuściłabym sobie Golden Circle i cisneła na północ.