Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jestem zły jak diabli i nie wiem co o tym myśleć. Wynajmuje pokój w mieszkaniu gdzie mieszka właścicielka, starsza kobieta. Wczoraj do mnie zagadała że będzie wyjeżdżać na wakacje do 2 tygodni (robię imbe xD) i żeby pilnować a to tego a to tamtego bla bla bla. I na koniec dodała "mam nadzieję że nie będziecie sprowadzać mi tutaj jakiś #!$%@?, no ty masz swoją i nie będziesz sprowadzać kogoś obcego ale oni nie mają" zwróciłem uwagę tylko że to źle zabrzmiało i zaczęła się od razu tłumaczyć że nie oto chodziło. Najpierw jak to odebrałem to że moja dziewczynę ma za jakaś szmatę ... Jak zaczęła się tłumaczyć to że nie to miała na myśli że nie uważa ją za zła dziewczynę itp. Jak ja miałem to odebrać ? Co ja mam zrobić ? Strasznie się źle z tym czuję że tak to ujęła. Może moja dziewczyna nie jest lalunia super modelka ale mi odpowiada mi się podoba i mi ma się podobać, kocham tą dziewczynę ale jak ktoś tak o niej mówi to mnie aż rozwala od środka, przykro mi jest a nie chce też się kłócić z innymi bo jeszcze nie wytrzymam i uderzę jakaś babkę bo już przez wiek jej rozum niedomaga.


#kiciochpyta #patologiazewsi #patologiazmiasta #pomocy #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 31
  • Odpowiedz
Podziwiam was ludzie, że macie takie problemy życiowe, a tym bardziej, że robicie z tego jakąś gównoafere na jakimś śmiesznym portalu, bo jakaś babcia źle pomyślała o Twoim różowym. Weź się w garść człowieku.
  • Odpowiedz
czemu mieszkasz że stara baba? Znajdź sobie pokój w mieszkaniu z rowiesnikami


@dolores007: bo takie pokoje są dużo tańsze, zawsze gniłem z historii takich ludzi którzy godzą się na taki układ
  • Odpowiedz
@Instynkt kolega właśnie wystawił dwa jednoosobowe pokoje we Wrocławiu za niecałe 500 zł, nie wiem ile kosztują pokoje że stara baba, ale chyba niedużo mniej żeby jej się to opłacało, a brak komfortu straszny
  • Odpowiedz